• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Kiti

Sveiki atvykę į skyrių, kuriame siūlomi naudingi sodo ir namų priedai. Ieškote spaustukų, užrakčių, juostų, jungčių, rišimų ar laidų? Mes surinkome visus šiuos neįkainojamus produktus kategorijoje "Kiti". Taip pat galite rasti remonto ir aptarnavimo rinkinius, atsargines dalis ir įvairius priedus, palengvinančius darbą namuose, sode ir statybos aikštelėse. Maloniai kviečiame jūsų išsiaiškinti mūsų pasiūlymą!

Atraskite mūsų puikius produktus, kurie leis jums rūpintis augalais dar paprasčiau ir efektyviau. Kitų produktų tarpe siūlome augalų spaustukus ir rišimo juostas įvairiomis dydžio, įskaitant ornamentinius varlės ir mantiškos formos. Taip pat rasite sisalinius sodo virvės, prieinamą natūralų rafiją, biologiškai skaidrias kokosų pluošto virves - būtiną ekologiško ūkininkavimo dalį - ir įvairaus pločio bei minkštos dangos sodo laidus. Trispindis medžio stabilizatorius, kuris laiko jaunus ir persodintus medžius vertikaliame padėtyje, taip pat gali prireikti. Neužmirškite patikrinti medžių kirpimo ir genėjimo priedų. Mūsų asortimente yra žaliasis Greenmill genėjo spyruoklė, Raco genėjo / kirpėjo remonto rinkinys ir atsarginės lanksto pjūklų peilės skirtingais dydžiais laukia, kol jas pridėsite į savo krepšelį. Jei svarstote modernizuoti savo laistymo sistemą, galvokite apie efektyvią alternatyvą sodo vamzdeliams - 50 m "Tandem" ø16 mm snip-n-drip mirkiklio liniją. Mūsų parduotuvėje rasite visus reikalingus priedus šiai laistymo sistemai įrengti - jungiklius, 90° kelius, T-jungtis ir galinius spaustukus snip-n-drip mirkiklio linijai. Jums taip pat gali prireikti atsarginių rinkinio dalių, kurios leis jums greitai atkurti visas gedimus. Ši subkategorija apima visus metus būtinus įrankius tinkamam sodo ir sodų priežiūrai. Nebekuklėkite ir užsakykite trispindį plokščią kultivatorių su 120 cm stiebu - idealiai tinką piktžolių šalinimui iš sunkiai pasiekiamų vietų, dviejų, trijų, keturių ar net penkių šakučių su mediniais stiebais, idealiai tinkančių dirvožemio atsipalaidavimui ir šieno šlapinimui, arba bulvių, runkelių ir akmenų šakučių su 100 cm stiebu. Jums taip pat gali prireikti sunkiojo ERGO šieno šakos gėlių lovių ir kraštų tvarkymui, sėklos rankiniam pjovimui arba profesionaliam Fiskars Xact šalinimo įrankiui. Nepasistenkite, jūs netgi galite užsakyti 65/80 litrų vežimėlį su pristatymu namo! Sodo darbe komfortas nėra tik gerai suprojektuoti ir ergonomiškai profiliuoti darbo įrankiai. Todėl siūlome tokius patogius priedus kaip izoliuoti kelio apsaugą ir platus WoodXpert Fiskars įrankių diržas. Šie ir daugelis kitų produktų yra prieinami mūsų internetinėje parduotuvėje už prieinamas kainas - žymiai pigiau nei tradicinėse sodo centruose.

Pažinkite mūsų didelį aukštos kokybės sodo įrankių ir namų reikmenų asortimentą. Perkite produktus, kurie yra pažįstamų prekės ženklų, tokių kaip CELLFAST, Fiskars, Greenmill ir Raco, be jokios pernelyg didelės kainos rizikos. Maloniai kviečiame apsipirkti mūsų Sėklų rinkoje!

1.49
3.18
4.46
4.61
4.75
5.12
5.67
7.51
8.43
8.70
9.27
10.15