• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Cits

Laipni lūdzam nodaļā, kur piedāvājam noderīgas dārza un mājsaimniecības piederumus. Meklējat klipus, slēdzenes, joslās, savienotājus, saites vai vadus? Mēs esam apkopojuši visus šos neaizvietojamos produktus sadaļā "Cits". Šeit jūs varat atrast arī remonta un apkopes komplektus, rezerves daļas un dažādus aksesuārus, kas atvieglo darbu mājās, dārzā un būvniecības vietās. Mēs jūs laipni aicinām pārlūkot mūsu piedāvājumu!

Atklājiet mūsu lieliskos produktus, kas ļaus jums rūpēties par augiem vēl vienkāršāk un efektīvāk. Starp citiem produktiem mēs piedāvājam augu klipus un saites dažādās izmēros, ieskaitot ornamentālas vardeles un mantijas formas. Šeit jūs atradīsiet arī sisal dārza virvi, ekonomisku dabisku rafiju, bioloģiski noārdāmu kokosriekstu šķiedru virvi - nepieciešamu ekoloģiskajā lauksaimniecībā - un plašu izvēli plakanu un mīkstu pārklājumu dārza vadu. Trīspunktu koka stabilizators, kas uztur jaunus un pārstādītus kokus vertikālā stāvoklī, var būt noderīgs. Nepieciešams arī pārbaudīt savus kokzāģēšanas un ciršanas aksesuārus. Mēs piedāvājam Greenmill cirša atsperes, Raco cirša / cirša remonta komplektu un rezerves zāģa lāpas dažādos izmēros. Ja domājat par savas laistīšanas sistēmas modernizēšanu, ņemiet vērā efektīvu alternatīvu dārza caurulēm - 50 m "Tandem" ø16 mm snip-n-drip iemērīšanas līniju. Mūsu veikalā jūs atradīsiet visas nepieciešamās piederumus šai laistīšanas sistēmai, ieskaitot savienotājus, 90° stūrus, T savienojumus un galējos klipus snip-n-drip iemērīšanas līnijai. Jums varētu būt nepieciešams arī rezerves mazgātāju komplekts, kas ļaus jums ātri novērst visus bojājumus. Šī apakškategorija ietver rīkus, kas nepieciešami visu gadu dārza un dārza kopšanai. Nepagaidiet ilgi un pasūtiet 3 zobu plakanu kultivatoru ar 120 cm stiepli - ideāli piemērots nezāļu izņemšanai no grūti pieejamiem vietām, 2, 3, 4 vai pat 5 zobu šķēlēm ar koka stiepļiem, ideāli piemērotiem augsnes atvieglošanai un siena izgāšanai, vai pat kartupeļu, biešu un akmeņu šķēlēm ar 100 cm stiepli. Jums varētu būt nepieciešams arī smagais ERGO lapotājs nezāļu izraujšanai gultām un robežām, serpeņi roku pļāvēšanai vai profesionālais Fiskars Xact izraujējs. Jūs pārsteigsiet, uzzinot, ka pat varat pasūtīt 65/80 litru ratiņus ar piegādi uz mājām no mums! Dārza darbā ērtībai nav nozīmes tikai labi projektētiem un ergonomiski profiliem darbarīkiem. Tāpēc mēs piedāvājam tādas ērtas aksesuārus kā izolētas ceļa uzkari un plašu WoodXpert Fiskars darbarīku jostu. Šie un daudzi citi produkti ir pieejami mūsu tiešsaistes veikalā par daudz pieņemamākām cenām nekā tradicionālajos dārza centrās.

Iepazīstiet mūsu plašo augstas kvalitātes dārza rīku un mājsaimniecības piederumu klāstu. Iegādājieties produktus no tik atzītiem zīmoliem kā CELLFAST, Fiskars, Greenmill un Raco bez pārmaksas riska. Mēs jūs silti aicinām iepirkties mūsu dārza sēklu tirgū!

1.49
3.18
4.46
4.61
4.75
5.67
8.43
8.70
10.15
11.70