Diğer

Yararlı bahçe ve ev aksesuarları sunan bölüme hoş geldiniz. Klipler, kilitler, bantlar, konektörler, bağlar veya teller mi arıyorsunuz? Tüm bu paha biçilmez ürünleri Diğer kategorisinde topladık. Ev, bahçe ve inşaat işlerini kolaylaştıran tamir ve servis kitleri, yedek parçalar ve çeşitli aksesuarlar da burada bulunabilir. Sizi teklifimize göz atmaya davet ediyoruz!

Bitkilerinize daha kolay ve etkili bir şekilde bakmanızı sağlayacak muhteşem ürünlerimiz var. Diğer ürünlerin yanı sıra, Bitki klipleri, Süs - kurbağa ve peygamber devesi şeklindeki olanlar da dahil olmak üzere çeşitli boyutlarda bağlar sunuyoruz. Sisal bahçe sicim, uygun fiyatlı doğal rafya, biyolojik olarak parçalanabilen hindistancevizi lifi sicim - organik kültürlerde mutlak bir zorunluluktur - ve ayrıca düz ve yumuşak kaplamalı bahçe telleri de burada bulunabilir. Genç ve nakledilen ağaçları dikey konumda tutan Üç noktalı ağaç sabitleyici de kullanışlı olabilir. Ağaç budama ve kırpma aksesuarlarınızı iki kez kontrol etmeyi unutmayın. Greenmill budama yayı, Raco lopper / budama tamir seti ve çeşitli ebatlarda yaylı testere yedek bıçağı sepetinize eklenmeyi bekliyor. Sulama sisteminizi modernize etmeyi düşünürseniz, bahçe hortumlarına etkili bir alternatif düşünün - 50 m “Tandem” ø16 mm snip-n-drip soaker hattı. Burada mağazamızda bu sulama fenomenini bahçenizde kurmak için gerekli tüm aksesuarları alacaksınız - Konektörler, 90 ° Dirsekler, T-eklemler ve snip-n-drip soaker hattı için Uç klipsleri. Ayrıca, tüm arızaları hızlı bir şekilde gidermenizi sağlayacak bir Yedek yıkayıcı setine ihtiyacınız olabilir. Bu alt kategori, uygun bahçe ve meyve bahçesi bakımı için tüm yıl boyunca gerekli araçları da kapsar. Artık beklemeyin ve 120 cm şaftlı 3 uçlu düz kültivatörü sipariş edin - zor erişilebilir yerlerden yabani otları çıkarmak için ideal, 2 uçlu, 3 uçlu, 4 uçlu ve hatta ahşap uçlu 5 uçlu çatallar, ideal toprağı gevşetmek ve saman kürekle veya 100 cm şaftlı Patates, pancar ve taş dirgenleri için. Çiçek tarhları ve bordürleri için ağır ERGO ayıklama çatalı, el biçme orakları veya Fiskars'tan profesyonel Xact ayıklayıcıya da ihtiyacınız olabilir. Şaşırmayın, 65/80 litrelik El Arabasını buradan eve teslim ederek sipariş edebileceksiniz! Konfor için iyi tasarlanmış ve ergonomik profilli bahçe aletlerinden çok daha fazlası var. Bu nedenle yalıtımlı Diz dolgu ve geniş WoodXpert Fiskars alet kemeri gibi rahat aksesuarlar sunuyoruz. Bu ve diğer pek çok ürün, çevrimiçi mağazamızda uygun fiyatlarla mevcuttur - bir tuğla ve harç bahçe merkezinden çok daha ucuzdur.

Yüksek kaliteli bahçe aletleri ve ev aksesuarları ürün yelpazemizi tanıyın. Fazla ödeme riski olmadan CELLFAST, Fiskars, Greenmill ve Raco gibi saygın markalar tarafından imzalanmış ürünler satın alın. Sizi Bahçe Tohumları Pazarında satın almaya davet ediyoruz!