• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Muud

Tere tulemast osakonda, kus pakume kasulikke aia- ja majapidamistarbeid. Otsite klambreid, lukustusi, rihmasid, ühendajaid, sidemeid või traate? Oleme kõik need hindamatud tooted koondanud kategooriasse "Muu". Siit leiate ka remondi- ja hoolduskomplekte, varuosi ja erinevaid tarvikuid, mis hõlbustavad tööd kodus, aias ja ehitusplatsil. Kutsume teid tungivalt tutvuma meie pakkumisega!

Avastage meie suurepärased tooted, mis võimaldavad teil taimede eest hoolitseda veelgi lihtsamalt ja tõhusamalt. Muude toodete hulgas pakume erineva suurusega taimeklambreid ja sidemeid, sealhulgas kaunistusi konnade ja mardikate kujul. Siit leiate ka sisalaiuste aiariput, taskukohase loodusliku rafia, biolagunevat kookosekiu nööri - hädavajalik ökoloogilises kultuuris - ja laia valikut lame- ja pehmekattega aiatarasid. Kolmepunktiline puu stabilisaator, mis hoiab noori ja ümberistutatud puid vertikaalselt, võib samuti kasulik olla. Ärge unustage kontrollida ka oma puude lõikamise ja pügamise tarvikuid. Meil on laos Greenmilli oksakääri vedru, Raco lõikuri / oksakääri remondikomplekt ja varuosa saagidele erinevates suurustes. Kaalute oma kastmissüsteemi kaasaegsemaks muutmist? Tutvuge aiatööriistade tõhusa alternatiiviga aiavoolikutele - 50 m "Tandem" ø16 mm tilguvoolik. Meie poest leiate kõik vajalikud tarvikud selle kastmissüsteemi seadistamiseks, sealhulgas ühendusi, 90° küüniseid, T-ühendusi ja tilguvooliku lõpuklippe. Võite vajada ka varu pesukomplekti, mis võimaldab kiiresti parandada kõiki rikkeid. See alamkategooria hõlmab ka vahendeid, mis on aastaringselt vajalikud aianduse ja aia hooldamiseks. Ärge oodake kauem ja tellige 120 cm pika varrega kolme hambaga tasast kultivaatorit, mis on ideaalne umbrohu eemaldamiseks raskesti ligipääsetavates kohtades, või valige 2-, 3-, 4- või isegi 5-hammastega kahvlid puidust varrastega, mis on ideaalsed mulla lahti saamiseks ja heina viskamiseks. Pakume ka kartuli-, peedi- ja kivikahvreid 100 cm pika varrega, tugevaid ERGO umbrohu kitkumise kahvreid lillepeenardele ja piirdele, sirbist käsitsi niitmiseks ning Fiskarsi professionaalset Xact umbrohu kitkijat. Teid võib üllatada, et saate meilt isegi tellida 65/80-liitrise käru koju kohaletoimetamisega! Aiatöödes mugavus pole ainult hästi kavandatud ja ergonoomiliselt profiilitud aiavahenditest. Sellepärast pakume ka mugavaid tarvikuid, nagu isoleeritud põlvepatjade ja laia WoodXpert Fiskarsi tööriistavöö. Need ja paljud teised tooted on saadaval meie veebipoes taskukohaste hindadega - palju odavamalt kui tavalistes aiakeskustes.

Tutvuge meie laia valikuga kvaliteetseid aiavahendeid ja majapidamistarbeid. Ostke tooteid tuntud kaubamärkidelt nagu CELLFAST, Fiskars, Greenmill ja Raco ilma liigse riskita. Kutsume teid soojalt ostma meie Aiaseemnete turul!