Saksı ve saksı askıları ve tutucular

Tencere ve ekiciler için askılar ve tutucular, her balkon bahçesindeki temel ekipmana aittir. Ekiciler, kutular ve çiçekli sepetler genellikle ağırdır ve bu nedenle mağazamızda alışveriş yapmaya karar verdiğinizde, durum dışında, askılarda ve tutucularda tasarruf etmeyi bile düşünmemelisiniz. Ağır hizmet tipi saksıları uygun fiyatlarla burada satın alacaksınız!

Biz ünlü üreticilerden (Prosperplast ve Lamela, sadece birkaç isim) balkon kutuları, ekiciler ve asılı konteynerler için askılar sunuyoruz. Mağazamızda bulunan diğer en kaliteli ürünler arasında “Gala” ve “Lotos” balkon kapları, “Lobelia” balkon kutusu / ekici tutacağı ve “Agro” balkon saksı askısı için pek çok farklı renk seçeneği bulacaksınız. Bu ürünler sayesinde, boyut, stil ve renk bakımından farklı tencereler için kolayca eşleşen bir askı bulacaksınız, montaj aksesuarını neredeyse görünmez hale getirir. Daha büyük bir kompozisyon oluşturmayı planlıyorsanız, fonksiyonel çift balkon kutusu tutucuyu veya 50 cm oval balkon ekicileri için metal tutucuyu faydalı bulabilirsiniz. Bir XXL boyutlu bitki kabını veya birkaç küçük kabını güvence altına alabilirsiniz. Mükemmel bitki ve çiçek yetiştirme setimize göz atın: üçlü metal sepet + üç yuvarlak “Ibiza” tencere kasası, istediğiniz her yerde pratik, güzel bir asma bahçesi oluşturmanıza izin verir. Online bahçe pazarımızda ayrıca kase ve sepetler için çok çeşitli dekoratif metal askılar mevcuttur. Neden güzel bir art deco bitki deseni ile 35 cm çiçek sepetleri için dekoratif askıya bir göz atmıyorsunuz!

Sizi seçimimiz hakkında daha fazla bilgi edinmeye davet ediyoruz. Geniş ebat seçiminde her türlü saksı ve ekici için askı ve tutucularımız var. Rekabetçi fiyatlar ve mevsimsel özel teklifler sayesinde paradan tasarruf edin - mağazamızda satın almak her zaman kârlıdır. Bir masal balkonu veya terası hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacağız. Tereddüt etmeyin ve bir göz atın!