• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Aeraatorid ja kultivaatorid

Aeraatorid ja kultivaatorid on aiatööriistad, mis on ette nähtud pinnase varustamiseks hapnikuga. Need on hädavajalikud muru hooldamiseks, mis nõuab regulaarset õhutamist ja õlgade eemaldamist. Need võivad osutuda kasulikuks ka dekoratiivtaimede ja põllukultuuride kasvatamisel. Vaadake meie pakkumist, mis koosneb taskukohastest ja usaldusväärsetest aeraatoritest ja kultivaatoritest.

Kui otsite muru noorendamise viise, võib suurepärane ühepoolne aeraator 130 cm pikkuse puust käepidemega vastata teie vajadustele. See lihtne, kasulik ja töökindel tööriist võimaldab teil muru pärast talve õhutada. Rohkem selliseid tooteid leiate muruplatside osakonnast! See kategooria hõlmab teisest küljest laia valikut funktsionaalseid kultivatoreid. Need tööriistad oma pikkade, hoolikalt vormitud piikide ja piidega (hammastega) aitavad teil purustatud mullapinnast läbi murda ja selle põhjalikult lahti keerata. Pinnase harimine ja kobestamine on eriti vajalik külvide ettevalmistamiseks ja uute kultuuride istutamiseks. Samuti soovitame neid kasutada hooaja jooksul, et juurtele rohkem hapnikku anda, umbrohtu eemaldada ning kastmise ja väetamise tõhusust parandada. Kui otsite pikka vastupidavat võlli kerge, vastupidav kultivaator, tellige Fiskarsi kultivaator Solid või CELLFASTi 10 cm ERGO kultivaator. Need kaks ja paljud teised mudelid on soodsate hindadega saadaval meie e-poes! Kiviaedade, piirete ja potilillede hooldamiseks soovitatakse kasutada Fiskars Ruby käsikultivaatorit või CELLFASTi ERGO PASTEL käsikultivaatorit. Need käepärased tööriistad tagavad tänu režiimide suurusele lihtsa ja täpse töö piiratud ruumi korral.

Kutsume teid kõiki meie pakkumisi sirvima - aeraatorid ja kultivaatorid on hädavajalikud tööriistad igale aednikule. Aeganõudev ja vaevarikas pinnase õhutamine ja harimine muutub tänu meie poest tellitavatele tööriistadele palju lihtsamaks. Vaadake, tellige ja veenduge ise, et tasub proovida uusi lahendusi! Olete alati oodatud meie aiapoodi!