• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Aeraatorid ja kultivaatorid

Õhutajad ja kultivaatorid on olulised aiandustööriistad, mis on loodud mulla õhutamise parandamiseks. Need on hädavajalikud tervisliku muru säilitamiseks regulaarse õhutamise ja sammalde eemaldamise kaudu. Need tööriistad on kasulikud ka dekoratiiv- ja saadetavate taimede kasvatamisel. Tutvuge meie kõrgekvaliteediliste ja taskukohaste õhutajate ja kultivaatorite valikuga.

Elustage oma muru meie Ühepoolse Õhutajaga, millel on 130 cm pikkune puitkäepide. See lihtne ja efektiivne tööriist on ideaalne muru õhutamiseks talvejärgselt. Avastage rohkem sarnaseid tooteid meie Muruhoolduse jaotises! See kategooria pakub mitmekülgset valikut efektiivseid kultivaatoreid. Nende pikad, professionaalselt kujundatud piigid ja hambad purustavad ja lahti kõvastunud mullapinnad tõhusalt. Mullakündmine ja mulla lõdvendamine on oluline ettevalmistus külvamiseks ja istutusaladeks. Nende tööriistade kasutamine kasvuperioodi jooksul parandab ka hapnikuvarustust taimejuurtele, aitab umbrohu tõrjes ja suurendab kastmise ja väetamise efektiivsust. Kerge ja vastupidava kultivaatori jaoks koos pikka ja tugeva käepidemega kaaluge Fiskarsi Solid Kultivaatorit või CELLFAST 10 cm ERGO Kultivaatorit. Need ja teised mudelid on saadaval konkurentsivõimeliste hindadega meie veebipoes. Kiviktaimlate, äärte ja potttaimede jaoks on ideaalsed Fiskarsi Ruby Käekultivaator või CELLFAST ERGO PASTEL Käekultivaator. Nende kompaktne suurus tagab lihtsa ja täpse kasutamise piiratud ruumides.

Kutsume teid soojalt tutvuma meie õhutajate ja kultivaatorite kollektsiooniga, mis on iga aiapidaja jaoks hädavajalikud tööriistad. Meie toodete abil muutuvad mullase õhutamise ja töötlemise töömahukad ülesanded palju hõlpsamaks. Sirvige, tellige ja kogege innovatiivsete aianduslahenduste eeliseid! Meie aiapood on alati teie jaoks avatud!