• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Aeratori un kultivatori

Aeratori un kultivatori ir būtiski dārza instrumenti, kas izstrādāti, lai uzlabotu augsnes ventilāciju. Tie ir neaizstājami, lai saglabātu veselīgu zālienu, regulāri veicot ventilāciju un izņemot slāni. Šie instrumenti ir noderīgi arī dekoratīvu un lauksaimniecības augu audzēšanai. Iepazīstiet mūsu augstas kvalitātes un ekonomiski izdevīgo aeratoru un kultivatoru klāstu.

Atjaunojiet savu zālienā ar mūsu vienpusējo aeratoru, kam ir 130 cm garš koksnes rokturis. Šis vienkāršais un efektīvais instruments ir ideāli piemērots zāliena ventilācijai pēc ziemas. Atklājiet vairāk līdzīgu produktu mūsu Zāliena kopšanas sadaļā! Šī kategorija piedāvā dažāda veida efektīvus kultivatorus. Tos raksturo gari, profesionāli izveidotie šķēpi un zobi, kas efektīvi lauž un atbrīvo ciets grunts virsmas. Augsnes apstrāde un atbrīvošana ir būtiska sējumu un stādījumu gultu sagatavošanai. Šo instrumentu izmantošana augšanas sezonā arī uzlabo skābekļa piegādi augu saknēm, palīdz cīnīties pret nezālēm un palielina laistīšanas un mēslošanas efektivitāti. Ja jums ir vajadzīgs viegls un izturīgs kultivators ar garu un stipru rokturi, ņemiet vērā Fiskars Solid Kultivatoru vai CELLFAST 10 cm ERGO Kultivatoru. Šie un citi modeļi ir pieejami konkurētspējīgās cenās mūsu tiešsaistes veikalā. Izmantojot Fiskars Ruby Roku kultivatoru vai CELLFAST ERGO PASTEL Roku kultivatoru, jūs varat tos izmantot akmens dārzos, malās un podiņaugiem. To kompaktais izmērs nodrošina vieglu un precīzu lietošanu ierobežotās vietās.

Mēs jūs silti aicinām izpētīt mūsu aeratoru un kultivatoru kolekciju, kas ir būtiski instrumenti ikvienam dārzniekam. Mūsu produktiem palīdzot, augsnes ventilācijas un apstrādes darbi kļūst daudz vienkāršāki. Pārlūkojiet, pasūtiet un izbaudiet inovatīvo dārza risinājumu priekšrocības! Mūsu dārza veikals ir vienmēr jūsu rīcībā!