• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Aeratori un kultivatori

Aeratori un kultivatori ir dārzkopības instrumenti, kas paredzēti augsnes apgādei ar skābekli. Tie ir absolūti nepieciešami, lai pienācīgi rūpētos par zālienu, kam nepieciešama regulāra vēdināšana un nojumes noņemšana. Tie varētu būt noderīgi arī dekoratīvo un kultūraugu audzēšanā. Apskatiet mūsu piedāvājumu, kas sastāv no pieejamiem un uzticamiem aeratoriem un kultivatoriem.

Ja jūs meklējat veidus, kā atjaunot zālienu, lielisks vienpusējs aerators ar 130 cm garu koka rokturi var atbildēt uz jūsu vajadzībām. Šis vienkāršais, noderīgais un uzticamais rīks ļauj pēc ziemas novadīt zālienu. Vairāk šāda veida produktu var atrast Zālāju nodaļā! No otras puses, šī kategorija ietver plašu funkcionālo kultivatoru izvēli. Šie instrumenti ar garām, precīzi profilētām spīlēm un zariem (zobiem) palīdzēs izlauzties cauri sasmalcinātai augsnes virsmai un to kārtīgi atslābt. Augsnes kultivēšana un atslābināšana ir īpaši nepieciešama, gatavojoties jaunu kultūru sēšanai un stādīšanai. Mēs iesakām tos izmantot arī sezonas laikā, lai saknēm piegādātu vairāk skābekļa, noņemtu nezāles un uzlabotu laistīšanas un mēslošanas efektivitāti. Ja jūs meklējat vieglu, izturīgu kultivatoru uz garas, izturīgas vārpstas, pasūtiet Solid kultivatoru no Fiskars vai 10 cm ERGO kultivatoru no CELLFAST. Šie divi un daudzi citi modeļi ir pieejami par izdevīgām cenām mūsu tiešsaistes veikalā! Lai rūpētos par akmeņdārziem, apmalēm un puķu ziediem, ieteicams izmantot Fiskars Ruby rokas kultivatoru vai CELLFAST ERGO PASTEL kultivatoru. Šie parocīgie instrumenti garantē ērtu un precīzu darbību ierobežotā telpā, pateicoties to režīmu lielumam.

Aicinām jūs pārlūkot mūsu piedāvājumu - aeratori un kultivatori ir obligāti instrumenti katram dārzniekam. Pateicoties mūsu veikalā pasūtāmajiem instrumentiem, laikietilpīgie un sarežģītie augsnes aerācijas un kultivēšanas darbi būs daudz vieglāk. Apskatiet, pasūtiet un pārliecinieties paši, ka ir vērts izmēģināt jaunus risinājumus! Jūs vienmēr esat laipni gaidīti mūsu dārza veikalā!