• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Aeratoriai ir kultivatoriai

Aeratoriai ir kultivatoriai yra būtini sodo įrankiai, skirti pagerinti dirvožemio aeraciją. Jie yra būtini palaikant sveiką žolyną reguliariai oruojant ir samanos pašalinimui. Šie įrankiai taip pat naudingi auginant dekoratyvines ir kultūrines augalas. Ištyrinkite mūsų aukštos kokybės ir ekonomiškus aeratorius ir kultivatorius.

Atgaivinkite savo žolę naudodami mūsų Vieno Pusės Aeratorių, kuris turi 130 cm ilgio medinę rankeną. Šis paprastas ir efektyvus įrankis puikiai tinka žolyno orojuoniui po žiemos. Atraskite daugiau panašių produktų mūsų Žolyno Priežiūros skyriuje! Ši kategorija siūlo įvairų efektyvių kultivatorių pasirinkimą. Jų ilgos, profesionaliai suformuotos inkstų ir dantų formos daro gerą darbą įtrūkusio dirvožemio paviršiui išlaisvinti. Dirvožemio atnaujinimas ir išlaisvinimas yra būtinas pasirengimui sėkloms ir sodinimui. Šių įrankių naudojimas augimo metu taip pat pagerina deguonies tiekimą augalų šaknims, padeda kovoti su piktžolėmis ir didina laistymo bei tręšimo efektyvumą. Jei ieškote lengvo ir tvirtos šakos kultivatoriaus, apsvarstykite Fiskars Solid Kultivatorių arba CELLFAST 10 cm ERGO Kultivatorių. Šie ir kiti modeliai yra prieinami konkurencingomis kainomis mūsų internetinėje parduotuvėje. Uolėtoms sodams, kraštams ir žiemoti augalams idealūs Fiskars Ruby Ranka Kultivatorius arba CELLFAST ERGO PASTEL Ranka Kultivatorius. Jų kompaktiškas dydis užtikrina lengvą ir tikslų naudojimą ribotose vietose.

Maloniai kviečiame jūsų peržiūrėti mūsų aeratorių ir kultivatorių kolekciją, būtinus įrankius kiekvienam sodininkui. Su mūsų produktais darbo intensyvumas orojuojant ir dirvožemio ruošiantis tampa daug lengvesnis. Naršykite, užsakykite ir patirkite inovatyvių sodo sprendimų privalumus! Mūsų sodo parduotuvė visada jums atvira!