• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Aeratoriai ir kultivatoriai

Aeratoriai ir kultivatoriai yra sodo įrankiai, skirti aprūpinti dirvą deguonimi. Jie yra būtini norint tinkamai prižiūrėti veją, kurią reikia reguliariai vėdinti ir pašalinti plekšnę. Jie taip pat gali būti naudingi auginant dekoratyvinius ir kultūrinius augalus. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą, kurį sudaro prieinami ir patikimi aeratoriai ir kultivatoriai.

Jei ieškote būdų atjauninti veją, puikus vienpusis aeratorius su 130 cm ilgio medine rankena gali patenkinti jūsų poreikius. Šis paprastas, naudingas ir patikimas įrankis leidžia vėdinti veją po žiemos. Daugiau tokios rūšies produktų galite rasti Vejos skyriuje! Kita vertus, ši kategorija apima platų funkcinių kultivatorių pasirinkimą. Šie įrankiai su savo ilgomis, kruopščiai profiliuotomis žnyplėmis ir dantimis (dantimis) padės jums pralaužti susmulkinto dirvožemio paviršių ir gerai jį atlaisvinti. Dirvožemis dirbamas ir purus ypač reikalingas ruošiantis sėti ir sodinant naujas kultūras. Taip pat rekomenduojame juos naudoti sezono metu, kad šaknims būtų daugiau deguonies, pašalintos piktžolės ir pagerintas laistymo bei tręšimo efektyvumas. Jei ieškote lengvo, patvaraus kultivatoriaus ant ilgo, tvirto veleno, užsisakykite kultivatorių Solid iš Fiskars arba 10 cm ERGO kultivatorių iš CELLFAST. Šiuos du ir daugelį kitų modelių mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti už mažiausias kainas! Alpinariumų, sienų ir vazoninių gėlių priežiūrai rekomenduojama naudoti „Fiskars Ruby“ rankinį kultivatorių arba „CELLFAST“ rankinį kultivatorių „ERGO PASTEL“. Šie patogūs įrankiai garantuoja lengvą ir tikslų darbą ribotoje erdvėje dėl jų režimų dydžio.

Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų pasiūlyme - aeratoriai ir kultivatoriai yra būtini įrankiai kiekvienam sodininkui. Naudojant įrankius, kuriuos galite užsisakyti mūsų parduotuvėje, daug laiko imantis ir sunkus dirvožemio valymas ir įdirbimas taps lengvesnis. Pažvelkite, užsisakykite ir įsitikinkite, kad verta išbandyti naujus sprendimus! Jūs visada laukiami mūsų sodo parduotuvėje!