Havalandırıcılar ve kültivatörler

Havalandırıcılar ve kültivatörler toprağa oksijen sağlamak için tasarlanmış bahçecilik aletleridir. Düzenli havalandırma ve saz sökme gerektiren bir çimlerin uygun bakımı için kesinlikle gereklidirler. Ayrıca süs ve bitki yetiştiriciliğinde de faydalı olabilirler. Uygun fiyatlı ve güvenilir havalandırıcılar ve kültivatörlerden oluşan teklifimize göz atın.

Çimlerinizi gençleştirmenin yollarını arıyorsanız, 130 cm uzunluğunda ahşap saplı mükemmel Tek taraflı havalandırıcı ihtiyaçlarınıza cevap verebilir. Bu basit, kullanışlı ve güvenilir araç, kıştan sonra çimleri havalandırmanızı sağlar. Bu türden daha fazla ürün Çimenler bölümünde bulunabilir! Bu kategori, diğer taraftan, çok çeşitli fonksiyonel kültivatörleri kapsar. Uzun, dikkatlice profilli uçları ve dişleri (dişleri) olan bu aletler, kabuklu toprak yüzeyini kırmanıza ve iyice gevşetmenize yardımcı olacaktır. Toprak ekimi ve gevşemesi özellikle yeni kültürlerin ekilmesi ve ekilmesi için hazırlık sırasında gereklidir. Ayrıca, köklere daha fazla oksijen vermek, yabani otları çıkarmak ve sulama ve gübreleme verimliliğini artırmak için bunları mevsim boyunca kullanmanızı öneririz. Uzun, sağlam bir şaft üzerinde hafif, dayanıklı bir kültivatör arıyorsanız, Katı kültivatörü Fiskars'dan veya 10 cm'lik ERGO kültivatörünü CELLFAST'tan sipariş edin. Bu iki ve daha birçok model, online mağazamızda indirimli fiyatlarla mevcuttur! Kaya bahçeleri, sınırlar ve saksı çiçeklerinin bakımı için Fiskars Ruby el kültivatörü veya CELLFAST ERGO PASTEL el kültivatörü önerilir. Bu kullanışlı araçlar, modlarının boyutları sayesinde sınırlı alan üzerinde kolay ve hassas çalışmayı garanti eder.

Sizi teklifimize göz atmaya davet ediyoruz - havalandırıcılar ve kültivatörler her bahçıvan için gerekli araçlardır. Zaman alıcı ve zorlu toprakların havalandırılması ve yetiştirilmesi görevleri mağazamızda sipariş edebileceğiniz araçlar sayesinde çok daha kolay hale gelecektir. Bir göz atın, sipariş edin ve yeni çözümler denemeye değer olduğunu kendiniz görün! Bahçe mağazamıza her zaman açığız!