• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Įrankių dėžės ir dėklai

Įrankių dėžės ir padėklai yra tarp svarbiausių įrangos bet kuriai dirbtuvei, garažui ar meistrų studijoms. Atsisveikinkite su prarastomis varžtomis, bortais ir spygliuočiais ir pasveikinkite visada po ranka esančius tvarkingai surikiuotus sukavimo raktus ir veržlius. Ar norėtumėte pamatyti, ką mes jums paruošėme? Pažvelkite į žemiau pateiktą sąrašą!

Jei ieškote patikimo, bet ekonominio saugojimo sprendimo, patyrę mūsų polipropileno Prosperplast padėklų asortimentą. Įsigykite oranžinį arba juodą 8 x 11,5 cm įrankių dėžę / padėklą NP4 už neįtikėtiną kainą, kuri žada tarnauti jums metus. Turime ir kitus dydžius - 10 x 15,5 cm (NP6 modelis), 12 x 19,5 cm (NP8), 16 x 23 cm (NP10), 20 x 29 cm (NP12) ir 24 x 39 cm (NP16) - visi jums pasiruošę. Sudarykite savo rinkinį iš padėklų, atitinkančių jūsų poreikius. Pateikiamos konteinerių galima gražiai sutalpinti arba prikabinti prie sienos. Pamatykite, kaip šis sprendimas galėtų pakeisti jūsų erdvę, spustelėdami į Įrankių padėklų rinkinį - kuris apima 7 padėklus ir įrankių lentą - pagal modelį NTBNP5. Turime ir didesnių rinkinių - kviečiame jūsų išnagrinėti visą subkategoriją. Jei daugiau nei padėklų jums patinka įrankių dėžės, apsvarstykite puikų Įrankių organizatorių su judančiomis skyrelėmis - 19,5 x 29 cm - NOR. Dėl skaidraus dangčio galėsite greitai atpažinti turinį, o taip pat yra mažesnių ir didesnių modelių. Turintiems gausią dirbtuvių įrangą rekomenduojame užsisakyti Dvigubą įrankių organizatorių su judančiomis skyrelėmis - 29 x 39 cm - NOR DUO. O tiems, kurie dažnai keliauja su įranga, įdomios gali būti „Caliber 18” - 46 cm įrankių dėžė arba „Multicase Cargo“ įrankių dėžė, prieinama įvairiais dydžiais. Produktų aprašymai apima išsamią informaciją apie dydžius, skyrių skaičių, skyrelės ir maksimalią apkrovą kiekvienam modeliui. Spustelėkite produkto pavadinimus, kad giliau pažintumėte mūsų pasiūlymus! Talpi, tvirta, ilgaamžė įrankių dėžė yra puiki investicija į jūsų darbo kokybę ir patogumą. Tai taip pat puiki dovana visiems „DIY“ entuziastams ir meistrams.

Įrankių dėžes ir padėklus galite įsigyti konkurencingomis kainomis internetinėje parduotuvėje „Garden Seeds Market“. Mes siūlome tik aukščiausios kokybės produktus, pagamintus iš patvarios, atsparios pažeidimams, tvirtos medžiagos, pasirašytos tokiais prekių ženklais kaip Prosperplast, Fiskars ir daugelis kitų. Nepraleiskite šios galimybės - atlikite pirkimą pas mus internetu!