• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Tööriistakastid ja kandikud

Tööriistakastid ja alused kuuluvad igasse töökotta, garaaži või meistriõpilaste õppetooli kõige olulisemasse varustusse. Hüvasti kaotsi läinud kruvid, poldid ja naelad ning tere tulemast alati käeulatuses olevate täiuslikult korraldatud kruvikeerajate ja mutrivõtmete juurde. Kas olete uudishimulik, mida oleme teie jaoks ette valmistanud? Vaadake allolevat loendit!

Kui otsite usaldusväärset, kuid taskukohast hoiuruumi lahendust, uurige meie polüpropüleenist Prosperplast aluste valikut. Hankige apelsini või must 8 x 11,5 cm tööriistakast/alus NP4 uskumatult hea hinnaga, mis lubab teil aastaid kasutada. Meil on saadaval ka teisi suurusi - 10 x 15,5 cm (NP6 mudel), 12 x 19,5 cm (NP8), 16 x 23 cm (NP10), 20 x 29 cm (NP12) ja 24 x 39 cm (NP16) - kõik valmis teie jaoks. Looge enda komplekt alustest, mis vastavad teie konkreetsetele vajadustele. Pakutavad konteinerid saab korralikult virnastada või kinnitada seinale. Kujutage ette, kuidas see lahendus võiks teie ruumi muuta, vaadates mudeli NTBNP5 alla kuuluvat tööriistade aluste komplekti - mis sisaldab 7 alust ja tööriistalauda. Meie laos on saadaval ka suuremaid komplekte - julgustame uurima terve alamkategooria valikut. Kui tööriistakastid on teie jaoks alustest paremad, kaaluge tipptasemel tööriistade korraldajat liikuvate vaheseintega - 19,5 x 29 cm - NOR. Tänu läbipaistvale kaanele saate sisu kiiresti ära tunda, ja saadaval on ka väiksemaid ja suuremaid mudeleid. Kui teil on suur valik töökoja tööriistu, tellige topeltkülgne tööriistade korraldaja liikuvate vaheseintega - 29 x 39 cm - NOR DUO. Ja liikuvate vaheseintega topeltkülgne tööriistade korraldaja - 29 x 39 cm - NOR DUO on hädavajalik. Ja neile, kes liiguvad oma varustusega palju, võivad olla ideaalsed kaaslasteks Kaliber 18'' - 46 cm tööriistakast või erineva suurusega Multicase Cargo tööriistakast. Toote kirjeldused sisaldavad iga mudeli suuruse, kompartemendi arvu, vaheseinte ja maksimaalse koormuse üksikasjalikke andmeid. Lisateabe saamiseks klõpsake tootenimesid ja uurige meie tooteid lähemalt! Mahukas, tugev ja vastupidav tööriistakast on suurepärane investeering teie töö kvaliteeti ja mugavusse. See on ka suurepärane kingiidee kõigile DIY huvilistele ja osavatele käsitöölistele.

Tööriistakaste ja aluseid saate konkurentsivõimeliste hindadega osta veebipoest "Garden Seeds Market". Pakume ainult kvaliteetseid tooteid, mis on valmistatud vastupidavatest, kahjustustele vastupidavatest ja tugevatest materjalidest ning millel on sellised kaubamärgid nagu Prosperplast, Fiskars ja paljud teised. Ärge jätke seda võimalust kasutamata - ostke meiega veebis!