• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Instrumentu kastes un paplātes

Instrumentu kastes un paplātes pieder vissvarīgākajam darbnīcu, garāžas un amatnieku mācību aprīkojumam. Jūsu skrūves, bultskrūves un naglas nekad vairs nepazudīs, savukārt visi skrūvgrieži un uzgriežņu atslēgas paliks sakārtoti ideālā kārtībā pie rokas. Vai vēlaties redzēt, ko mēs jums esam sagatavojuši? Apskatiet zemāk esošo sarakstu!

Ja jūs meklējat stabilu, taču pieejamu risinājumu, iepazīstieties ar mūsu izvēli no polipropilēna Prosperplast paplātēm. Jūs iegūsit oranžu vai melnu 8 x 11,5 cm lielu instrumentu komplektu / paplāti NP4 zemesriekstiem, taču tas jums kalpos nākamajiem gadiem. Mums ir arī citi izmēri - 10 x 15,5 cm (NP6 modelis), 12 x 19,5 cm (NP8), 16 x 23 cm (NP10), 20 x 29 cm (NP12) un 24 x 39 cm (NP16). - pieejams. Izveidojiet savu komplektu, kas sastāvēs no paplātēm, kas atbilst jūsu vajadzībām. Piedāvājamie konteineri var būt sakrauti vai piestiprināti pie sienas. Uzziniet, kā šis risinājums varētu izskatīties, noklikšķinot uz instrumentu paplāšu komplekta - 7 paplātes un instrumentu paneļa - NTBNP5. Mums ir arī lielāki komplekti noliktavā - mēs iesakām pārlūkot visu apakškategoriju. Ja dodat priekšroku instrumentu kastēm, nevis paplātēm, apskatiet izcilo rīku organizētāju ar pārvietojamiem sadalītājiem - 19,5 x 29 cm - NOR. Pateicoties caurspīdīgajam vākam, jūs varēsit ātri atpazīt tā saturu. Pieejami arī mazāki un lielāki modeļi. Ja jums ir bagātīgs darbnīcu aprīkojums, pasūtiet NOR DUO divpusējo instrumentu organizētāju ar pārvietojamām dalītājiem - 29 x 39 cm. Ja daudz ceļojat ar savu aprīkojumu, jūs, iespējams, atradīsit instrumentu izmēru komplektu Caliber 18 '' - 46 cm vai Multicase Cargo, kas ir pieejams dažādos izmēros. Produktu aprakstos ir detalizēta informācija par izmēriem, nodalījumu skaitu un dalītājiem, kā arī noteiktā modeļa maksimālo slodzi. Noklikšķiniet uz produkta nosaukuma un uzziniet vairāk par mūsu produktiem! Ietilpīga, izturīga, izturīga instrumentu kaste ir lielisks ieguldījums darba kvalitātē un ērtībā. Tā ir arī lieliska dāvanu ideja visiem DIY vīriešiem, sievietēm un amatniekiem.

Tiešsaistes dārza sēklu tirgū jūs iegādāsities instrumentu kastes un paplātes par konkurētspējīgām cenām. Mēs piedāvājam tikai augstākās kvalitātes produktus, kas izgatavoti no izturīgiem, izturīgiem pret bojājumiem, cietiem materiāliem, kurus parakstījuši tādi zīmoli kā Prosperplast, Fiskars un daudzi citi. Nepalaidiet garām šo iespēju - pērciet tiešsaistē mūsu veikalā!