• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Instrumentu kastes un paplātes

Rīkjos un trauki pieder pie visbūtiskākā aprīkojuma jebkuram darbnīcai, garāžai vai amatnieku studijai. Aizmirstiet pazudušos skrūves, bultas un naglas un sveiciniet pilnīgi sakārtotas atslēgas un spraugas, kas vienmēr ir rokas stiepienā. Vai jūs esat ieinteresēts redzēt, ko esam sagatavojuši jums? Ielūkojieties zemāk esošajā sarakstā!

Ja meklējat uzticamu, bet ekonomisku glabāšanas risinājumu, izpētiet mūsu polipropilēna Prosperplast trauku klāstu. Iegūstiet oranžu vai melnu 8 x 11,5 cm rīku kasti / trauciņu NP4 par neiedomājami izdevīgu cenu, kas solās kalpot jums gadus. Mums ir arī citas izmēru opcijas - 10 x 15,5 cm (NP6 modelis), 12 x 19,5 cm (NP8), 16 x 23 cm (NP10), 20 x 29 cm (NP12) un 24 x 39 cm (NP16) - visi gatavi jums. Veidojiet savu paša komplektu, izvēloties trauciņus, kas atbilst jūsu konkrētajām vajadzībām. Piedāvātie konteineri var tikt kārtīgi novietoti viens uz otra vai piestiprināti pie sienas. Vizualizējiet, kā šis risinājums varētu pārveidot jūsu telpu, apskatot Rīku trauciņu komplektu - kurā ietilpst 7 trauciņi un rīku dēlis - zem modeļa NTBNP5. Mūsu noliktavā ir arī lielāki komplekti - mēs aicinām jūs izpētīt visu apakškategoriju. Ja rīku kastes ir vairāk pēc jūsu gaumes nekā trauciņi, apsvērtiet izcilās Rīku organizatora ar pārvietojamām sieniņām - 19,5 x 29 cm - NOR. Pateicoties caurspīdīgajam vākam, jūs varat ātri identificēt saturu, un pieejami arī mazāki un lielāki modeļi. Ja jums ir plašs darbnīcas rīku klāsts, pasūtiet Dubultā Rīku organizatoru ar pārvietojamām sieniņām - 29 x 39 cm - NOR DUO. Un profesionāļiem, kas bieži ceļo ar savu aprīkojumu, „Kalibra 18” - 46 cm rīku kaste vai dažādi izmēriem pieejamais „Multicase Cargo” rīku kaste varētu būt ideāli biedri. Produktu apraksti sniedz detalizētu informāciju par izmēru, nodalījumu skaitu, sieniņām un maksimālo slodzi katram modelim. Noklikšķiniet uz produkta nosaukumiem, lai dziļāk iepazītu mūsu piedāvājumu! Plaša, izturīga un ilgstoša rīku kaste nav tikai ieguldījums darba kvalitātē un ērtībā; tā ir arī lieliska dāvana visiem mājas darbu entuziastiem un prasmīgiem amatniekiem.

Rīku kastes un trauciņus varat iegādāties konkurences spējas cenās tiešsaistes veikalā "Garden Seeds Market". Mēs piedāvājam tikai augstas kvalitātes produktus, kas izgatavoti no izturīgiem, bojājumiem izturīgiem un stipriem materiāliem, kuros parakstījušies zīmoli kā Prosperplast, Fiskars un daudzi citi. Nepalaidiet garām šo iespēju - veiciet pirkumu tiešsaistē kopā ar mums!