• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Idandajad

Kui teil on kirg tervisliku eluviisi vastu, siis meie "Idandajad" kategooria on just teie jaoks! Oma idude kasvatamine kodus pole kunagi varem olnud nii lihtne, kiire ega tõhus. Meie online aia poes on saadaval kvaliteetsetest materjalidest valmistatud Idandajad, mis on saadaval erinevates suurustes, et vastata täpselt teie vajadustele. Ostmine meie poest tagab suurepärased tulemused konkurentsivõimelise hinnaga!

Eriti soovitame meie ümmargust Idandajat, mis on saadaval ühe, kahe või kolme tasandiga. See geniaalne disain tagab optimaalse õhuringluse, säilitades idudele vajaliku niiskustaseme ja hoides ära nende mädanemise või kuivamise. Kujutage ette, et kasvatate korraga kuni kolme erinevat tüüpi idusid ühes konteineris! Kui olete idandamises uus, alustage meie kompaktse Idandajaga, mida saab hiljem mugavalt täiendada lisatasanditega, kui teie kirg kasvab. Ärge jätke kasutamata võimalust osta koos Idandaja ja seemnete komplekt. Meie valikus on mitmesugused seemnesegud, mis sisaldavad redis, kress, lutsern ja ahvatlevaid globaalseid segusid nagu Vene, Prantsuse või Idamaiseid, koos tasuta Idandajaga. Haarake võimalusest – vaid mõne päevaga võite kasvatada oma köögis vitamiinide, mineraalainete ja antioksüdantidega rikkaid idusid.

Meie kohustus on pakkuda kvaliteetseid tooteid hinnaga, mis on kõigile kättesaadavad. Kõik meie idandamise seemned ja Idandajad on hankitud usaldusväärsetelt, kontrollitud tarnijatelt, tagades, et toetame teid teie teekonnal edukaks koduseks idandamiseks. Avastage rohkem, mida meil on teile pakkuda!