• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Daigintuvų

Jeigu jums rūpi sveikas gyvenimo būdas, mūsų "Daigintuvų" kategorija yra tobula jums! Namuose užaugintų daigų auginimas dar niekada nebuvo toks paprastas, greitas ar efektyvus. Mūsų internetinėje sodininkystės parduotuvėje rasite Daigintuvus, pagamintus iš aukščiausios kokybės medžiagų ir prieinamus įvairių dydžių, kad puikiai atitiktų jūsų poreikius. Pasirinkdami pirkti iš mūsų parduotuvės užtikrinsite puikius rezultatus neperkraunant savo biudžeto!

Ypač rekomenduojame mūsų apvalų Daigintuvą, kuris yra su vienu, dviem arba trimis lygiais. Šis išradingas dizainas užtikrina optimalią oro cirkuliaciją, palaikant tobulą drėgmės lygį jūsų daigams ir neleidžiant jiems supūti ar išdžiūti. Įsivaizduokite, kad galite užauginti iki trijų skirtingų rūšių daigus viename inde! Jei esate naujokas daigų auginime, pradėkite nuo mūsų kompaktiško Daigintuvo, kurį vėliau galite patogiai atnaujinti papildomomis lėkštėmis, kai jūsų aistra augs. Nepaleiskite progos įsigyti kombinuotą Daigintuvą ir sėklų rinkinį. Mūsų pasirinkime yra įvairios sėklų asortimentų rinkiniai, kuriuose yra ridikėlių, garstyčių, lucernos ir traukiančių pasaulinių mišinių, pavyzdžiui, rusiškų, prancūziškų arba rytietiškų, kartu su nemokamu Daigintuvu. Pasinaudokite proga - vos per kelias dienas galite užauginti maistingus daigus, turtingus vitaminų, mineralų ir antioksidantų, tiesiai ant jūsų virtuvės stalviršio.

Mūsų įsipareigojimas yra siūlyti aukštos kokybės produktus, kurie yra prieinami visiems. Visos mūsų daiginimo sėklos ir Daigintuvai yra įsigyti iš patikimų, išbandytų tiekėjų, užtikrinant, kad mes jus palaikome jūsų kelionėje link sėkmingo namų daiginimo. Sužinokite daugiau apie tai, ką turime jums pasiūlyti!

Mažas daigai - konteineris daigams auginti - -40%
2.99 4.98
Pasiūlymas baigiasi
Didelis daigas - indas daigams auginti - -40%
4.49 7.48
Pasiūlymas baigiasi
-40%
3.77 6.28
Pasiūlymas baigiasi
-40%
3.97 6.61
Pasiūlymas baigiasi
-40%
6.97 11.62
Pasiūlymas baigiasi
-40%
6.97 11.62
Pasiūlymas baigiasi
-40%
6.97 11.62
Pasiūlymas baigiasi
-40%
8.47 14.12
Pasiūlymas baigiasi