• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Sprouters

Ja jūs dzīvojat veselīgu dzīvi, asni ir tikai jums! Asnu audzēšana mājās nekad agrāk nav bijusi tik vienkārša, ātra un efektīva. Mūsu tiešsaistes veikals piedāvā dīgļus, kas izgatavoti no augstākās kvalitātes dažādu izmēru materiāliem. Izvēlieties sev vispiemērotāko. Pirkšana mūsu tiešsaistes veikalā sniedz lieliskus rezultātus par konkurētspējīgu cenu!

Īpaši iesakām apaļo asnu ar vienu, divām vai trim paplātēm. Šie instrumenti ir izstrādāti tādā veidā, kas garantē optimālu gaisa cirkulāciju. Tas nodrošinās dīgtspējīgiem augiem pietiekamu mitrumu un neļaus tiem gan puvties, gan izžūt. Vienā traukā varēsit izaudzēt pat trīs veidu asnus! Ja vēlaties sākt dīgšanas piedzīvojumu, jūs varat sākt ar nelielu asni, kuru vēlāk varat paplašināt ar papildu paplātēm. Jums vajadzētu apsvērt arī asnu un sēklu komplekta iegādi. Mūsu veikalā ir pieejami dažādi dīgšanas sēklu komplekti, kas sastāv no redīsiem, kressalēm, lucernas, kā arī gardiem krievu, franču vai austrumu maisījumiem ar bezmaksas asniem. Nevilcinieties - dažu dienu laikā jūsu virtuvē var izaugt veselīgi kāposti, kas bagāti ar vitamīniem, minerālvielām un antioksidantiem.

Mēs piedāvājam augstas kvalitātes produktus par pieņemamām cenām. Visas mūsu dīgšanas sēklas un asni nāk no uzticamiem, pārbaudītiem avotiem. Tādā veidā mēs cenšamies palīdzēt jums gūt panākumus mājas asnu audzēšanā. Uzziniet vairāk par mūsu piedāvājumu!