• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Dīgstāji

Ja jums rūp veselīgs dzīvesveids, mūsu "Dīgstāji" kategorija ir tieši jums! Mājas apstākļos dīgstu audzēšana nekad nav bijusi tik vienkārša, ātra vai efektīva. Mūsu interneta dārzkopības veikalā ir pieejami Dīgstāji, kas izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem un pieejami dažādos izmēros, lai atbilstu jūsu vajadzībām. Iegādājoties mūsu veikalā, jūs iegūsiet lieliskus rezultātus par konkurētspējīgu cenu!

Īpaši iesakām mūsu apaļo Dīgstāju ar vienu, diviem vai trim paplātēm. Šie rīki ir izstrādāti tā, lai nodrošinātu optimālu gaisa cirkulāciju, kas nodrošina pietiekamu mitrumu dīgstiem un pasargā tos no pūšanas un izžūšanas. Jūs varat vienlaikus audzēt pat trīs dažādus dīgstu veidus vienā traukā! Ja vēlaties sākt savu dīgstēšanas piedzīvojumu, varat sākt ar mazu Dīgstāju, kuru vēlāk var papildināt ar papildu paplātēm. Jums vajadzētu apsvērt arī Dīgstāju un sēklu komplekta iegādi. Mūsu veikalā ir pieejami dažādi dīgstēšanas sēklu komplekti, kuros iekļauti redīsi, kreses, alfalfa, kā arī kārdinoši krievu, franču vai orientālie maisījumi ar bezmaksas Dīgstāju. Nevilcinieties – dažu dienu laikā savā virtuvē varat audzēt veselīgus, vitamīniem, minerālvielām un antioksidantiem bagātus dīgstus.

Mēs piedāvājam augstas kvalitātes produktus par pieejamām cenām. Visas mūsu dīgstēšanas sēklas un Dīgstāji ir iegūti no uzticamiem, pārbaudītiem piegādātājiem. Tā mēs cenšamies jums palīdzēt sasniegt panākumus mājas dīgstu audzēšanā. Uzziniet vairāk par mūsu piedāvājumu!