• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Puodų ir sodinukų pakabos ir laikikliai

Puodų ir sodinukų pakabos ir laikikliai yra būtina įranga kiekvienoje balkono sode. Gėlių puodai, dėžutės ir lėkštos, užpildytos gėlėmis, paprastai būna sunkios, todėl svarbu nesutaupyti pakabų ir laikiklių kokybės. Tačiau nėra jokios būtinybės pertekliauti, ypač kai apsipirkinėjate mūsų parduotuvėje! Čia galite įsigyti patvarias ir tvirtas puodų ir sodinukų pakabas bei laikiklius prie prieinamų kainų!

Mes didžiuojamės teikdami puodus balkono dėžutėms, puodams ir kabamoms talpoms iš žinomų gamintojų, tokiais kaip Prosperplast ir Lamela, tik keletą paminėdami. Tarp kitų aukštos kokybės produktų, prieinamų mūsų parduotuvėje, rasite laikiklį "Gala" ir "Lotos" balkono puodams, "Lobelijos" balkono dėžutės / sodinukų laikiklį ir "Agro" balkono puodo pakabą daugybe skirtingų spalvų. Dėka šių produktų lengvai rasite tinkamą puodų pakabą, skirtingų dydžių, stilių ir spalvų, todėl montavimo priedas tampa praktiškai nematomas. Jei planuojate kurti didesnę kompoziciją, galite apsvarstyti funkcionalų dvigubą balkono dėžutės laikiklį arba metalinį laikiklį ovaliems 50 cm balkono augalų puodams. Su juo galite tvirtinti vieną XXL dydžio augalų indą arba kelis mažesnius. Taip pat apsvarstykite mūsų puikų žolelių ir gėlių auginimo rinkinį: trijų metalinių krepšių komplektą + tris apvalias "Ibiza" puodų apvalkalus, kurie leis jums kurti praktišką, gražų pakabą bet kur norite. Be to, mūsų internetinėje sodo prekyboje yra plačus dekoratyvinių metalinių pakabų, krepšių ir lėkštų asortimentas. Kodėl nepažiūrėtumėte į dekoratyvų pakabą 35 cm gėlių lėkštėms su gražiais art deco augalų raštais!

Maloniai kviečiame jūsų daugiau sužinoti apie mūsų pasirinkimą. Mes turime puodų ir sodinukų pakabas bei laikiklius visų rūšių ir dydžių. Dėl konkurencingų kainų ir sezono specialių pasiūlymų apsipirkinėjimas mūsų parduotuvėje visada yra pelningas. Mes jums padėsime įgyvendinti jūsų svajonę apie pasakų balkoną ar terasą. Nepavilkite, pažiūrėkite šiandien!

11.66
11.66
13.56