• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Pottide ja istikute riidepuud ja hoidjad

Pottide ja istikute riidepuud ja hoidjad on igas rõduaias hädavajalik varustus. Potid, kastid ja korvid täis lilli on tavaliselt rasked, seega ei tohiks te isegi kaaluda säästmist riidepuude ja hoidjate kvaliteedis - välja arvatud olukorras, kui otsustate meie poes oste teha. Siin saate osta vastupidavaid ja tugevaid pottide ja istikute riidepuid taskukohaste hindadega!

Pakume uhkusega rõdukastide, potide ja riputatavate konteinerite jaoks riidepuusid tuntud tootjatelt nagu Prosperplast ja Lamela, et mainida vaid mõnda. Teiste kvaliteetsete toodete hulgas, mis on saadaval meie poes, leiate hoidja "Gala" ja "Lotos" rõdupottidele, "Lobelia" rõdukasti / istikute hoidja ja "Agro" rõdupoti riidepuu mitmes erinevas värvivalikus. Tänu nendele toodetele leiate kergesti sobiva pottide erineva suuruse, stiili ja värvi jaoks, muutes kinnitustarviku praktiliselt nähtamatuks. Kui plaanite luua suurema kompositsiooni, võiksite kaaluda funktsionaalset topeltrõdu kasti või metallriidepuud 50 cm ovaalsetele rõduistikutele. Sellega saate kinnitada ühe XXL-suuruse taimekonteineri või mitu väiksemat. Tutvuge ka meie suurepäraste ürtide ja lillede kasvatamise komplektiga: kolm metallkorvi + kolm ümmargust "Ibiza" potikorvi ümbrist, mis võimaldavad teil luua praktilise ja kauni riputatava aia kuhu iganes soovite. Lisaks on meie online-aia turul saadaval lai valik dekoratiivseid metallriidepuusid kaussidele ja korvidele. Miks mitte vaadata kaunist riidepuud 35 cm lillekorvidele, millel on ilus art deco taime muster!

Kutsume teid soojalt tutvuma meie valikuga. Meil on pottide ja istikute riidepuud ja hoidjad igat tüüpi ja suuruse jaoks. Säästke raha tänu konkurentsivõimelistele hindadele ja hooajalistele eripakkumistele - meie poes ostmine on alati kasulik. Aitame teil täita oma unistust muinasjutulisest rõdust või terrassist. Ärge kartke ja vaadake täna!