• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Lasteaiapotid

Kui plaanite kasvatada seemikuid, peaksid seemikupotid olema teie ostunimekirjas. Olgu need suured või väikesed, ümmargused või ruudukujulised, müüdud üksikult või hulgim – pakume hulgaliselt võimalusi ja valik on täielikult teie enda teha!

Meie kvaliteetsed seemikupotid on mõeldud nii murdmisele kui deformatsioonile vastu pidama, muutes need üheks parimaks konteineriks õistaimede, köögiviljade ja ürtide seemnete külvamiseks ning ka seemikute juurdumiseks. Need on mitte ainult kerged ja taskukohased, vaid ka funktsionaalsed, aidates säilitada optimaalset mullaniiskust ja juhtida üleliigset vett minema. Kui soovite kasvatada arvukalt seemikuid, kuid teil on aknalaual piiratud ruum, valige meie ruudukujulised seemikupotid. Ristkülikukujuline alus mahutab rohkem neid kui ümmargused potid. Meie veebipoes on saadaval ruudukujulised seemikupotid suurustes 6 x 6 x 5,5 cm, 8 x 8 x 8 cm ja 11 x 11 x 12 cm. Muidugi pakume ka ümmargusi seemikupotte läbimõõduga 9 kuni 16 cm, valmistatud pehmest või kõvast plastikust. Need potid on ideaalsed tugevate salati, kapsa, kurki või tomati seemikute kasvatamiseks. Need sobivad ka puuseemikutele. Valige meie klassikaliste mustade seemikupottide või meie erksate roosa, rohelise ja sinise variantide vahel. Neid saab osta nii üksikult kui ka komplektidena koos funktsionaalsete alustega. Neile, kes otsivad väärtust, on saadaval ka suuremad pakendid – võite valida 50, 100, 200, 500, 800 või isegi 900 tükki komplektis.

Ärge oodake kauem: tutvuge meie kollektsiooniga ja tellige juba täna kvaliteetsed seemikupotid. Lubame konkurentsivõimelisi hindu ja kiiret kohaletoimetamist otse teie ukse taha. Usaldage meid ja saage üheks meie paljudest rahulolevatest klientidest!

Mikroviljad - kasvav konteiner - ainulaadse maitsega noored lehed - -40%
3.93 6.55
Kampaania lõpeb