• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Bērnistabas podi

Ja plānojat audzēt stādus, stādu podiņi jābūt jūsu iepirkumu sarakstam. Vai tie ir lieli vai mazi, apaļi vai kvadrātveida, pārdoti atsevišķi vai lielos daudzumos – mēs piedāvājam plašu izvēli, un izvēle ir pilnībā jūsu rokās!

Mūsu augstas kvalitātes stādu podiņi ir izturīgi pret lūzumiem un deformācijām, padarot tos par vienu no labākajiem konteineriem ziedošo augu, dārzeņu un garšaugu sēklu sēšanai, kā arī ļaujot stādiem nostiprināties. Tie ir ne tikai viegli un pieejami, bet arī funkcionāli, palīdzot saglabāt optimālu augsnes mitrumu un notecēt lieko ūdeni. Ja vēlaties audzēt daudz stādu, bet jums ir ierobežota vieta uz palodzes, izvēlieties mūsu kvadrātveida stādu podiņus. Taisnstūrveida paplāte var ietilpināt vairāk šādu podiņu nekā apaļajos. Mūsu tiešsaistes veikalā ir pieejami kvadrātveida stādu podiņi izmēros, piemēram, 6 x 6 x 5,5 cm, 8 x 8 x 8 cm un 11 x 11 x 12 cm. Protams, mēs piedāvājam arī apaļus stādu podiņus ar diametru no 9 līdz 16 cm, izgatavotus no mīksta vai cietā plastmasas. Šie podiņi ir ideāli piemēroti spēcīgu salātu, kāpostu, gurķu vai tomātu stādu audzēšanai. Tie arī ir piemēroti koku stādiem. Izvēlieties no mūsu klasiskajiem melnajiem stādu podiņiem vai mūsu spilgtajiem rozā, zaļajiem un zilajiem variantiem. Tie ir pieejami gan atsevišķi, gan komplektos ar funkcionālām paplātēm. Tiem, kuri meklē izdevīgus piedāvājumus, mums ir pieejami lieli iepakojumi – varat izvēlēties komplektus ar 50, 100, 200, 500, 800 vai pat 900 gabaliem.

Nevelciet laiku garumā: iepazīstieties ar mūsu klāstu un pasūtiet augstas kvalitātes stādu podiņus šodien. Mēs solām konkurētspējīgas cenas un ātru piegādi tieši pie jūsu durvīm. Uzticieties mūsu pakalpojumiem un kļūstiet par vienu no mūsu daudzajiem apmierinātajiem klientiem!