• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Plastikiniai puodai sodinimui

Jei planuojate auginati daigus, sodinimo puodai turėtų būti jūsų pirkinių sąraše. Ar jie dideli ar maži, apvalūs ar kvadratiniai, parduodami atskirai ar dideliais kiekiais – mes siūlome daugybę galimybių, o pasirinkimas visiškai jūsų rankose!

Mūsų aukštos kokybės sodinimo puodai yra atsparūs lūžimams ir deformacijoms, tai vieni geriausių konteinerių žydinčių augalų, daržovių ir vaistinių augalų sėkloms sėti, taip pat leidžiant daigams įsitvirtinti. Jie yra lengvi, prieinami kainos požiūriu ir funkcionalūs, padeda išlaikyti optimalų dirvožemio drėgmės lygį ir nuteka perteklinį vandenį. Jei norite auginati daug daigų, bet turite ribotą vietą ant palangės, rinkitės mūsų kvadratinius sodinimo puodus. Stačiakampėje dėklų gali tilpti daugiau šių puodų nei apvaliųjų. Mūsų internetinėje parduotuvėje turime kvadratinius sodinimo puodus dydžiuose, tokiose kaip 6 x 6 x 5,5 cm, 8 x 8 x 8 cm ir 11 x 11 x 12 cm. Žinoma, mes taip pat siūlome apvalius sodinimo puodus, kurių skersmuo nuo 9 iki 16 cm, pagamintus iš minkšto ar kieto plastiko. Šie puodai yra puikiai tinkami auginant stiprius salotų, kopūstų, agurkų ar pomidorų daigus. Jie taip pat tinkami medžių daigams. Pasirinkite iš mūsų klasikinių juodų sodinimo puodų ar mūsų ryškių rožinių, žalių ir mėlynų variantų. Šie puodai yra prieinami atskirai arba rinkiniuose su funkcionaliomis dėklėmis. Tiems, kurie ieško vertės, turime didelius paketus – galite pasirinkti rinkinius iš 50, 100, 200, 500, 800 ar net 900 vnt.

Nebeužtrukite: peržiūrėkite mūsų kolekciją ir užsisakykite aukštos kokybės sodinimo puodus jau šiandien. Mes garantuojame konkurencingas kainas ir greitą pristatymą tiesiai į jūsų duris. Pasitikėkite mumis ir tapkite vienu iš mūsų daugybės patenkintų klientų!

Mikrožolė - auginimo indas - jauni, nepakartojamo skonio lapai - -40%
3.93 6.55
Pasiūlymas baigiasi
Kvadratiniai darželio puodai - 6 x 6 x 5,5 cm - 20 vnt - -24%
1.86 2.45