Yedek parça ve aksesuarlar

Orijinal püskürtücü yedek parçalarını ve aksesuarlarını mağazamızda bulabilirsiniz. Tüm sorunları düzeltmenize ve cihazlarınızın işlevselliğini hemen iyileştirmenize yardımcı olacaklar. Uygun fiyatlarla üstün kalite mi arıyorsunuz? Sadece teklifimize göz atın: birinci sınıf yedek parçalar için fazla ödeme yapmak zorunda değilsiniz!

Geniş bir püskürtme memesi yelpazesi sunuyoruz. DEF-01 veya DEF-06 örs püskürtücü başlığını, basınçlı püskürtücülerle gübre ve toprak uygulamalı bitki koruma maddeleri uygulamak isteyen herkese tavsiye ediyoruz. İçi boş koni HC-02 memesi, bitkileri mantar ilaçları ve böcek ilaçları ile hassas ve kapsamlı bir şekilde örtmenizi sağlar. UF-02 çift dağıtım nozulu, talepkar müşteriler için önerimizdir. Sıvıyı rüzgarlı koşullarda bile eşit şekilde dağıtmayı sağlayan standart AG-01 nozulu ve yassı fan EF-04 nozulu da göz ardı edilmemelidir. Para biriktirmek ister misiniz? Kwazar'dan “Orion”, “Neptun”, “Gaja”, “Róża”, “Słonecznik” püskürtücüler için komple nozul setini sipariş edin! Diğer yedek parça ve aksesuarlara da yakından bakın. Kwazar 50 püskürtücüler için kırmızı yüksük örgü filtre - püskürtücünüzün düzgün çalışması için kesinlikle gerekli olan bir parça - mağazamızda bir pazarlık fiyata mevcuttur. Püskürtme hortumuna, yeni püskürtme ucu sapına, mafsallı bir uca veya emniyet valfine de ihtiyacınız varsa daha fazla kendinizi yormayın! Bu ürünleri mağazamızda rahatlıkla sipariş edin! Tüm durumlar için hazırlıklı olun ve komple “Neptun” boya tabancası onarım ve koruma kitini (diğer Kwazar boya tabancası modelleri için de tamir takımlarımız mevcuttur) sepetinize ekleyin! Hiçbir arıza veya arıza artık sizin için bir tehdit oluşturmaz. Öte yandan, püskürtücünüzün verimliliğini nasıl artıracağınızı veya uzun ağaçlar ve geniş çalılar püskürtmeniz gerektiğini düşünüyorsanız, teleskopik 1,2 m, 3 m ve 5 m gibi uzun bir püskürtme borusunu iyi kullanabilirsiniz. uzun modeller veya “Orion”, “Neptun”, “Róża” ve “Słonecznik” püskürtücüler için 5 ağızlık ve 3 ağızlık püskürtücü bomları.

Mükemmel kaliteyi seçin ve online mağazamızdan satın alın. Püskürtme makinesi yedek parçaları, tamir takımları ve aksesuarları herkes için uygun fiyatlarla sunuyoruz. Ayrıca ücretsiz eve teslim ile de alabilirsiniz. Bu seçeneğe göz atın, siparişinizi gönderin ve daha iyi iş konforunun tadını çıkarın!