Bahçe makasları, budama makineleri ve makaslar

En yüksek kaliteyi seçin ve hızlı ev teslimi ile bahçe makası, budama makinesi ve makası satın alın! Bahçe mağazamız özel olarak kanıtlanmış, dayanıklı ve çok yönlü modeller sunmaktadır. Tereddüt etmeyin ve neler sunabileceğimizi görün!

En kuru ve en sert dalları bile kesecek sağlam, güçlü bir mafsala ihtiyacınız varsa, sol ve sağ el bahçıvanları için eşit derecede rahat olan P43 FINGERLOOP Örs budayıcısına yatırım yapın. Ayrıca güçlendirilmiş poliamidden yapılmış tutamaklı güçlü Fiskars P53 POWER LEVEL Kol örs budama makinesine de ihtiyacınız olabilir. Yine Fiskars'tan 46 cm'lik HOOK L70 Bypass lopper ile kalın dalları kesmek daha kolay olacaktır. Koruyucu bir tabaka ile kaplanmış çelik bıçakları, 4 cm kalınlığa kadar olan dalları kolayca idare edecektir! Daha hırslı bahçıvanlara Çalı ve Ağaç Aşılama uzmanı Pruner'ı öneriyoruz. Bu ürün bir sızdırmazlık bandı ile temin edilebilir. Bu araçlar kesinlikle güçlü ve sağlıklı greftler yetiştirmenize yardımcı olacaktır! Ayrıca sağlam Düz çim makası, Çit makası ve geniş, pratik ve keskin bahçe makası ve makası sunuyoruz. Bu bölümde bulabileceğiniz tüm ürünler üstün kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Birinci sınıf çelikten yapılmış bıçaklar mükemmel işlevsellik ve künteye karşı direnç sağlarken, fiberglasla güçlendirilmiş plastik tutamaklar ellerin arasındadır ve mümkün olan en yüksek çalışma konforunu garanti eder.

Sizi, önde gelen Fiskars markasından ve diğer profesyonel bahçe ekipmanı tedarikçilerinden Bahçe makası, Budama Makası ve Biçici sipariş etmeye davet ediyoruz. Her zaman uygun fiyatlar, özel teklifler ve sezonluk satışlar sayesinde tasarruf edin! Ücretsiz teslimat koşullarına göz atın - bahçeniz için ihtiyacınız olan her şeyi bahçe mağazamızda bulacağınızdan emin olabiliriz. Bütçenizi tehlikeye atmadan. Bizi bir deneyin!