Meyve toplama makineleri

Meyve ve meyve toplayıcıları daha hızlı ve daha kolay meyve hasadına yatırım yapmak anlamına gelir. Bu alt kategori, genel amaçlı aksesuarları kapsar: En uzun dallarda gururla asılı olan elma ve armutlara ve daha küçük, yumuşak meyveler için kullanışlı meyve toplayıcılarına ulaşmanızı sağlayan uzun şaftlarda meyve toplayıcıları sunuyoruz. Bütün bunlar herkes için uygun fiyatlarla!

Berry tarlalarının sahipleri en iyi, zaman alıcı ve zorlu toplama yaban mersini, kuş üzümü ve chokeberries nasıl olabilir. Bu yorucu görev Biowin Berry seçici ile çok daha kolay hale geliyor. Bu küçük kutu, küçük çalılardan zarar görmeden dikkatle, ancak hassas bir şekilde küçük meyveleri toplayan dişlerle donatılmıştır. Bu basit cihaz sayesinde ne kadar tasarruf edeceğinizi kontrol etmeniz gerekiyor! Ucuz ve pratik Meyve ve Berry toplayıcıları mümkün olan en yüksek çalışma konforunu sağlar. Bunları sadece Bahçe Tohumları Pazarımızda bu kadar rekabetçi fiyatlarla bulacaksınız!

Teklifimize daha yakından bakmanızı tavsiye ederiz. Çevrimiçi alışveriş yapın ve yeni sezondan önce kendinizi yeni bahçe ekipmanlarıyla donatın. En yüksek kaliteyi seçin ve kolay, hızlı meyve toplamanın tadını çıkarın - size yardımcı olmak için buradayız!