• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Aiakäärid, oksad ja lõikusmasinad

Valige kõrgeima kvaliteediga ja ostke aiaoksad, pügajad ja oksakäärid kiire kohaletoimetamisega otse teie uksele! Meie online aiapood pakub ainult tõestatud, vastupidavaid ja mitmekülgsed mudeleid. Ärge kartke vaadata, mida me pakkuda saame!

Kui vajate kindlat ja tugevat oksakääride, mis suudaks lõigata isegi kõige kuivemaid ja kõvemaid oksi, kaaluge investeerimist P43 FINGERLOOP Aluskääridesse, mis on mõeldud nii vasak- kui ka paremakäelistele aednikele. Võite vajada ka tugevaid Fiskarsi P53 POWER LEVEL Kang-aluskääre, millel on tugevdatud polüamiidist käepidemed. Paksude okste lõikamiseks teeb töö lihtsamaks 46 cm HOOK L70 Bypass oksakäärid, samuti Fiskarsilt, mille terad on kaetud kaitsekihiga ja suudavad hõlpsasti hakkama saada kuni 4 cm paksuste okstega! Soovitame ka spetsialiseeritud kääre puude ja põõsaste okste otsastamiseks, mis on ideaalsed ambitsioonikamatele aednikele ja on saadaval tihendusribaga. Need tööriistad aitavad kindlasti teil kasvatada tugevaid ja tervislikke okste! Lisaks pakume usaldusväärseid Sirgeid muruniidukääre, Hekikääre ja suuri, praktilisi ja teravaid aiakääre ja oksakääre. Kõik selles kategoorias leiduvad tooted on valmistatud esmaklassilistest materjalidest, kus esmaklassilised terasest terad tagavad suurepärase funktsionaalsuse ja vastupidavuse nüristumisele, samal ajal kui klaaskiust tugevdatud plastik käepidemed tagavad mugava haarde maksimaalse mugavuse tagamiseks.

Kutsume teid tellima aiaoksi, pügajaid ja oksakääre juhtivalt Fiskarsi brändilt ja teistelt professionaalse aiavarustuse tarnijatelt. Säästke alati taskukohaste hindadega, eripakkumistega ja hooajamüükidega! Ärge unustage kontrollida tasuta kohaletoimetamise tingimusi - me võime teile kinnitada, et meie aiapoest leiate kõik vajaliku oma aia jaoks, ilma et peaksite oma eelarvet üle koormama. Andke meile võimalus!