• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Sodo žirklės, genėjimo ir pjovimo staklės

Pasirinkite aukščiausios kokybės ir įsigykite sodo žirklės, kirpimo žirklės ir medžioklės su greitu namų pristatymu tiesiai į jūsų duris! Mūsų internetinė sodo prekyba siūlo tik patikrintus, ilgaamžius ir universalius modelius. Nebijokite pažiūrėti, ką galime pasiūlyti!

Jei jums reikia tvirtos, stiprios medžioklės, kuri galėtų pjauti net sausiausias ir kietiausias šakas, apsvarstykite investiciją į P43 FINGERLOOP Ambolto kirpimo žirklės, kuri yra skirta tiek kairiajam, tiek dešiniajam rankininkui. Taip pat gali prireikti tvirtos Fiskars P53 POWER LEVEL Sunkaus kirpimo žirklės su tvirtinamomis poliamido rankenėlėmis. Stiprioms šakoms pjauti lengviau bus su 46 cm HOOK L70 Bypass kirpimo žirkle, vėlgi iš Fiskars. Jos plieninės peiliai padengti apsauginiu sluoksniu lengvai tvarkysis su šakomis, kurios yra iki 4 cm storio! Taip pat rekomenduojame specializuotą Sodo žirklė medžioklei medžiams ir krūmams, kuris tinkamas labiau ambicingiems sodininkams ir prieinamas su sandarinimo juostele. Šie įrankiai jums tikrai padės auginti stiprias ir sveikas medžiokles! Be to, siūlome patikimas Tiesias žolės žirkles, Gyvatvorių žirklės ir didelius, praktiškus ir aštrius sodo žirklės ir kirpimo žirklės. Visi šios kategorijos produktai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, o pirmosios klasės plieno peiliai užtikrina puikų funkcionalumą ir atsparumą dumbliai, tuo tarpu plastikinės rankenėlės, sustiprintos stiklo pluoštu, suteikia patogų apsuptį jūsų maksimaliam patogumui.

Kviečiame užsisakyti sodo žirklės, kirpimo žirklės ir medžioklės iš pirmaujančios Fiskars ženklo ir kitų profesionalių sodo įrangos tiekėjų. Taupykite su mūsų visada prieinamomis kainomis, specialiomis pasiūlymomis ir sezoninėmis akcijomis! Nepamirškite patikrinti nemokamo pristatymo sąlygų - mes užtikriname, kad mūsų sodo prekybos internetinėje parduotuvėje rasite viską, ko jums reikia jūsų sodui, neapkraunant savo biudžeto. Leiskite mums pabandyti!

14.33
24.40
26.69
26.69
40.76
65.48
67.48
75.08
79.60
80.36