• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Dārza šķēres, grieznes un grieznes

Izvēlieties augstākās kvalitātes dārza šķēres, apgriezējus un zāģus un iegādājieties tos ar ātru piegādi tieši pie jūsu durvīm! Mūsu tiešsaistes dārza veikals piedāvā tikai pārbaudītus, izturīgus un daudzpusīgus modeļus. Nepieļaujiet un paskatieties, ko mēs varam piedāvāt!

Ja jums ir nepieciešama stabila, spēcīga apgriezēja, kas var apgriezt pat visžālākās un cietākās zari, apsvērt iespēju ieguldīt P43 FINGERLOOP Ambolts apgriezējā, kas ir piemērota gan kreisajiem, gan labajiem dārzniekiem. Jums var būt nepieciešama arī izturīga Fiskars P53 POWER LEVEL Levers-apgriezēja ar stiprinātu poliamīda rokturiem. Biezām zaram apgriezt vieglāk būs ar 46 cm HOOK L70 Bypass apgriezēju, atkal no Fiskars. Tās tērauda asmeņi, kas pārklāti ar aizsargājošu slāni, ar vieglumu apstrādā zarus līdz 4 cm biezumā! Mēs iesakām arī speciālistu Krūmu un koku podēšanas apgriezēju tiem, kuriem ir vairāk ambīciju dārzā. Šis produkts ir pieejams ar noslēpjošo lenti. Šie instrumenti noteikti palīdzēs jums audzēt stipras un veselīgas podas! Mēs piedāvājam arī stabilas Taisnas zāģēšanas šķēres, dzīvžogu šķēres un lielas, praktiskas un asas dārza šķēres un apgriezējus. Visi šajā sadaļā esošie produkti ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, un pirmās klases tērauda asi nodrošina lielisku funkcionalitāti un izturību pret astoņošanos, kamēr plastmasas rokturi ar stikla šķiedras pastiprinājumu piedāvā ērtu roktura saķeri maksimālai komfortam.

Mēs jūs aicinām pasūtīt dārza šķēres, apgriezējus un zāģus no vadošā Fiskars zīmola un citiem profesionālas dārza aprīkojuma piegādātājiem. Ietaupiet ar mūsu vienmēr pieejamajām cenām, īpašajām piedāvājumām un sezonas izpārdošanām! Nepalaidiet garām bezmaksas piegādes nosacījumus - mēs jums garantējam, ka mūsu tiešsaistes dārza veikalā atradīsiet visu, kas nepieciešams jūsu dārzam, neiejaucot savu budžetu. Dodiet mums iespēju!

14.33
24.40
26.69