• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Palisad ja aiad

Palisad ja aiad mitte ainult ei täienda suurepäraselt teie aia kujundust, vaid pakuvad ka suurepärast funktsionaalsust. Kas vajate neid, et eraldada laialivalguvaid taimi teistest, kaitsta oma ala kodu- ja metsloomade eest või lihtsalt dekoratiivseteks esemeteks, oleme teie jaoks olemas. Avastage meie veebipoes kõige mitmekesisem valik aia palisade ja aedade jaoks.

Kui vajate tõhusat kaitset oma puudele, põõsastele ja piiridele, kaaluge meie Piirimõrgu võrku (võrgu läbimõõt 15 mm), saadaval suurustes: 0,4 x 5 m, 0,6 x 5 m, 0,8 x 5 m ja 1,2 x 5 m. Plaanite suuremat ala madala aiaga piirata? Kasutage ära meie 50 meetrit Piirimõrgu võrku uskumatult hea hinnaga! Meil on ka vastupidav roheline Strong fencing kaitsevõrk (võrgu läbimõõtuga 30 mm) suurustes 0,40 x 25 m, 0,60 x 25 m, ning 1,2 x 5 m Kaitsevõrgu võrguga väikese võrgu läbimõõduga (7 mm), mis on ideaalne loomade tõrjumiseks, kes toituvad puukoorest. Kui soovite vastupidavat ja atraktiivset aia palisadi, otsige mitte kaugemale. Valige meie modulaarne, lihtsalt paigaldatav, kerge ja ilmastikukindel palisad, mis on 22,5 cm kõrgune ja saadaval pikkustes 2,1 või 2,7 m. Või võite valida lühema, 4,05 m pika, 6 cm kõrguse palisadi muru, kiviktaimla või piiri ääriseks. Neile, kes eelistavad rustikaalset esteetikat, on meie madal, valge, pruun, roheline või terracotta värvi 26 cm x 2 m puidusüü mustriga aed ideaalne. Ja kui soovite elegantsi lisada, siis vase, terracotta või musta Ornamendi aed mõõtmetega 30 cm x 2,45 m võib stiilselt eraldada teid piiride või vaba aja veetmise alade vahel.

On selge, et meie palisade ja aedade valik on ulatuslik ja me jätkame selle laiendamist. Kui soovite inspiratsiooni ja ideid maagilise aia loomiseks, otsige mitte kaugemale kui meie pood. Nautige suurepäraseid tehinguid meie palisadide ja aedadega, mis on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest, kõik teie kodu mugavusest. Ostmine meie juures on alati nauditav.