• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Palisad ja aiad

Palisad ja aiad täiendavad atraktiivselt teie aiakorraldust ja pakuvad samal ajal suurepärast funktsionaalsust. Võite neid kasutada laiendavate roomavate ja levitavate taimede eraldamiseks teistest taimedest, kaitseks kodu- ja metsloomade eest või lihtsalt kaunistuseks. Meie veebipoest leiate suurima aiapalisade ja aedade valiku.

Kui otsite oma puude, põõsaste ja piiride jaoks tõhusat kaitset, ostke Border võrgusilma võrk (silma läbimõõt 15 mm), saadaval järgmistes suurustes: 0,4 x 5 m, 0,6 x 5 m, 0,8 x 5 m või 1,2 x 5 m. Kas kavatsete ümbritseda suuremat ala madala aiaga? Telli 50 meetrit Border võrgusilma naeruväärselt madala hinnaga! Pakume ka vastupidavat rohelist tugevat tara kaitsevõrku (mille silma läbimõõt on 30 mm), suurusega 0,40 x 25 mi 0,60 x 25 m ja 1,2 x 5 m kaitsvat võrgusilma väikse silma läbimõõduga (7 mm), mis osutub sobivaks ideaalne kaitse puukoorest toituvate loomade eest. Kas soovite osta vastupidavat ja esteetilist aiapalisaadi? Nendele kriteeriumidele vastava toote leiate ka meie poest. Tellige 22,5 cm kõrgune, 2,1 või 2,7 m pikkune modulaarne Palisade, mida on lihtne paigaldada, kerge ja ilmastikukindel. Võite ümbritseda muruplatsi, kiviaeda või piiri madalama 4,05 m pikkuse, 6 cm pikkuse Palisadega. Kui eelistate bukoolilisi teemasid, tellige võluv, madala, valge, pruuni, rohelise või terrakotavärviga 26 cm x 2 m Woodgraini aiaaed. Kui otsite keerukamat kaunistust, tellige vask-, terrakota- või must dekoratiivne aiaaed 30 cm x 2,45 m. Tema abiga on sul võimalik tähistada radu piiride või lõõgastuskoha vahel.

Nagu näete, on meie palisade ja tarade valik tohutu ning teeme selle laiendamiseks endiselt kõvasti tööd. Kui otsite inspiratsiooni ja ideid, kuidas luua muinasjutuaeda, leiate need meie poest. Säästke raha tänu esmaklassilisest materjalist valmistatud palisade ja piirdeaedade suurepärastele hindadele ning tehke oste ilma kodust lahkumata. Garanteerime, et meiega ostlemine on alati nauditav.