• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Palisados ir tvoros

Palisados ir tvoros ne tik puikiai papildo jūsų sodo išdėstymą, bet ir suteikia puikią funkcionalumą. Ar jums reikia jų atskirti plintančius augalus nuo kitų, apsaugoti savo erdvę nuo naminių ir laukinių gyvūnų, ar tiesiog kaip dekoratyvinius elementus, mes jums padėsime. Atraskite pačią išsamesnę sodo palisadų ir tvorų asortimentą mūsų internetinėje parduotuvėje.

Jei jums reikia efektyvios apsaugos savo medžiams, krūmams ir riboms, apsvarstykite mūsų Border tinklą (tinklelio skersmuo 15 mm), prieinamą dydžiuose: 0,4 x 5 m, 0,6 x 5 m, 0,8 x 5 m ir 1,2 x 5 m. Planuojate apsupti didesnę plotą žema tvora? Pasinaudokite mūsų 50 metrų Border tinklu už nepakartojamą kainą! Mes taip pat turime patvarų žalią Strong fencing apsauginį tinklą (tinklelio skersmuo 30 mm) dydžiuose 0,40 x 25 m, 0,60 x 25 m, bei 1,2 x 5 m Apsauginis tinklas su mažu tinklelio skersmeniu (7 mm), puikiai tinka atgrasyti gyvūnus, kurie mėgsta medžio žievę. Jei ieškote patvarios ir patrauklios sodo palisados, jūsų paieška čia baigiasi. Pasirinkite mūsų modulinę, lengvai įdiegiamą, lengvą ir atsparią orui palisadą, kuri yra 22,5 cm aukščio ir prieinama ilgiais 2,1 arba 2,7 m. Alternatyviai galite pasirinkti trumpesnę, 4,05 m ilgio, 6 cm aukščio palisadą, kad apibrėžtumėte pievą, uolų sodą ar ribą. Tiems, kuriuos traukia rustiškas estetikas, mūsų žavus, žemas, baltas, rudas, žalias ar terracotta spalvos 26 cm x 2 m medžio struktūros sodo tvoros yra tobula. O jei norite pridėti elegancijos, vario, terracotta ar juodo Ornamental sodo tvoros, kurios dydis yra 30 cm x 2,45 m, gali gražiai žymėti kelius tarp ribų ar poilsio vietų.

Akivaizdu, kad mūsų palisadų ir tvorų asortimentas yra platus, ir mes nuolat tobuliname savo kolekciją. Jei ieškote įkvėpimo ir idėjų sukurti stebuklingą sodą, jums nereikia ieškoti toliau nei mūsų parduotuvėje. Mėgaukitės puikiais pasiūlymais mūsų palisadoms ir tvoroms, pagamintoms iš aukščiausios kokybės medžiagų, visiškai namuose. Užtikriname, kad pirkimas pas mus visada yra malonus.