• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Palisādes un žogi

Palisādes un žogii ne tikai skaisti papildina jūsu dārza iekārtojumu, bet arī nodrošina lielisku funkcionalitāti. Vai jums tās vajadzīgas, lai atdalītu plaši izplatītos augus no citiem, aizsargātu jūsu telpu no mājdzīvniekiem un meža dzīvniekiem vai vienkārši kā dekoratīvus elementus, mēs jums esam pie rokas. Uzziniet par visplašāko dārza palisāžu un žogu klāstu mūsu tiešsaistes veikalā.

Ja jums ir nepieciešama efektīva aizsardzība jūsu koki, krūmi un robežas, apsveriet mūsu Robežu tīkla siets (sietu diametrs 15 mm), pieejams izmēros: 0,4 x 5 m, 0,6 x 5 m, 0,8 x 5 m un 1,2 x 5 m. Plānojat norobežot lielāku platību ar zemu žogu? Izbaudiet mūsu 50 metru Robežu tīkla sietu par neizturamu cenu! Mēs arī piedāvājam izturīgo zaļo Strong fencing aizsardzības tīklu (ar sietu diametru 30 mm) izmēros 0,40 x 25 m, 0,60 x 25 m, un 1,2 x 5 m aizsardzības tīklu ar mazo sietu diametru (7 mm), ideāli piemērotu dzīvnieku atbaidīšanai, kuri barojas ar koku mizu. Ja jūs meklējat izturīgu un pievilcīgu dārza palisādi, jūsu meklēšana ir beigusies. Izvēlieties mūsu modulāro, viegli uzstādāmo, vieglo un laikapstākļiem noturīgo palisādi, kas ir 22,5 cm augsta un pieejama garumos 2,1 vai 2,7 m. Vai arī varat izvēlēties īsāko 4,05 m garu, 6 cm augstu palisādi, lai norobežotu zāles plāksni, akmeņu dārzu vai robežu. Tiem, kas pievēršas rustikālai estētikai, mūsu pievilcīgais, zems, balts, brūns, zaļš vai terracotta krāsas 26 cm x 2 m koka tekstūras dārza žogs ir perfekts. Un ja jūs meklējat eleganci, varas, terracotta vai melna Ornamentālais dārza žogs, kura izmērs ir 30 cm x 2,45 m, eleganti var norobežot ceļus starp robežām vai atpūtas zonām.

Ir skaidrs, ka mūsu palisāžu un žogu klāsts ir plašs, un mēs neapstājamies pie tā paplašināšanas. Ja jūs meklējat iedvesmu un idejas, kā izveidot burvīgu dārzu, nav vajadzības meklēt tālāk par mūsu veikalu. Izbaudiet izcilus piedāvājumus par mūsu palisādēm un žogiem, kas izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem, visas no jūsu mājas ērtībām. Mēs garantējam, ka iepirkšanās pie mums vienmēr ir prieks.