• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Pirštinės

Nesvarbu, ar ieškote sodo, apsauginių ar sunkių pirštinių, mes turime platesnį pasirinkimą rinkoje už labai konkurencingą kainą. Nepavilkite; pasirinkite aukščiausios kokybės produktus ir beprecedentį darbo komfortą. Atsisveikinkite su mėlynomis žymėmis, pjūviais, skausmingais nuospaudais ir sušalusių arba drėgnų pirštų kančiomis. Nusileiskite į mūsų asortimentą ir pasirinkite tobulesnius pirštinius!

Jeigu jums reikia prieinamų pirštinių lengviems darbams namuose, garaže ar sode, apsvarstykite mūsų latex danga dengtus pirštinius, skirtus sodininkystei ir kitoms namų ūkio užduotims, turinčius specialų antlydžio sluoksnį viduje. Norite apsaugoti rankas dirbdami šluojant, kasdami ar kirpdami medžius? Mūsų apsauginiai pirštiniai su PVC sukibimo taškeliais arba Komforto sodo pirštiniai užtikrins tinkamą ir stabilų sukibimą. Norintiems apsaugos nuo drėgmės, mūsų Touch latex danga dengti pirštiniai - ploni, ištempti ir patogūs - tai atsakymas. Jei jums labiau patinka pirštiniai iš storokų, patvaraus, bet kvėpuojančio medžiagos, užsisakykite Šalyje sodo pirštinius arba Kurrebo sodo pirštinius, kurie yra rekomenduojami, tarp kitų, dirbant su erzinančiomis cheminėmis medžiagomis. Lengvos, vandeniui atsparios Drip pirštiniai, pagaminti iš spandex ir poliuretano, yra idealūs pavasario ir rudens tvarkymui bei bulvių kėlimui. Pasirūpinkite užsisakydami porą storų, šiltų ir patogų Forester sodo pirštinių arba Celsius sodo pirštinių su Thinsulate sluoksniu (medžiaga, dažnai naudojama aukštos kokybės kelionės ir sporto drabužiams gaminant). Mes paminėjome tik dalį mūsų pasiūlymo, tiesiog pažiūrėkite žemiau esančią sąrašą - rasite produktų nuotraukas ir aprašymus visų mūsų parduotuvėje esančių modelių. Siūlome daug stilių ir spalvų!

Pirkite aukštos kokybės, vandeniui atsparius, šiltus ir patikimus sodo ir apsauginius pirštinius, pagamintus iš pirmos klasės medžiagų, už ypatingai priimtiną kainą. Mes siūlome produktus iš žinomų gamintojų, tokiais kaip pirmaujanti sodo drabužių tiekėja Nelson Garden. Tai taip paprasta, kad neturite ilgai galvoti: pridėkite savo pasirinkto modelio į krepšelį, patvirtinkite pirkimą ir leiskite mums pasirūpinti likusiu. Laukiame jūsų parduotuvėje kuo skubiau!

3.63
13.50
14.98
14.98
41.48