• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Cimdi

Nebūt par to, vai meklējat dārza, aizsargājošas vai smagās cimdi, mēs piedāvājam plašāko izvēli tirgū par izņēmuma konkurences spējas cenām. Nekavējieties; izvēlieties augstākās kvalitātes produktus un nevienreizēju darba komfortu. Ardievasa zilumus, iegriezumus, sāpīgas ragas un nepatīkamus salstotus vai mitrus pirkstus. Nogrimiet mūsu klāstā un izvēlieties ideālos cimdus!

Ja jums ir nepieciešami pieejami cimdi vieglām uzdevumiem mājās, garāžā vai dārzā, ņemiet vērā mūsu lateksa apmestos cimdus, kas paredzēti dārzniecībai un citām mājsaimniecības darbībām, un tiem ir īpaša pretslīdes slāņa iekšpusē. Vai vēlaties aizsargāt rokas ražot pļaujot, iežogojot vai cirpjot kokus? Mūsu aizsargcimdi ar PVC saķeršanās punktiem vai Comfort dārza cimdiem nodrošinās pareizu un stabili satricināšanu. Tiem, kuri vēlas aizsardzību pret mitrumu, mūsu Touch lateksa apmestie cimdi - plāni, elastīgi un ērti - ir atbilde. Ja jums vairāk patīk cimdi no bieza, izturīga, bet joprojām elpojoša materiāla, ieteicams pasūtīt cimdus Country dārza vai Kurrebo dārza, kuri ir ieteicami, tajā skaitā, darbam ar kairinošiem ķīmiskiem savienojumiem. Vieglie, ūdensizturīgie Drip cimdi, kas izgatavoti no spandeksa un poliuretāna, ir lieliski piemēroti pavasara un rudens uzdevumiem, piemēram, sakopšanai un kartupeļu pacelšanai. Un ziemai nodrošiniet, ka jums ir pāris mūsu biezu, siltu un ērtu cimdu Forester dārzam vai Celsius dārzam, kuri ir apģērbu un sporta ekipējuma premium kvalitātes izgatavošanā bieži izmantotais Thinsulate slānis. Mēs esam tikai skrāpējuši mūsu plašās kolekcijas virspusi. Aplūkojiet zemāk esošo produktu attēlus un detalizētas aprakstus visiem modeļiem mūsu veikalā. Mēs ar lepnumu demonstrējam dažādus stilus un krāsas!

Ieguldiet augstas kvalitātes, ūdensizturīgos, siltos un uzticamos dārza un aizsargājošos cimdus, izgatavotus no augstas klases materiāliem, visus par ārkārtīgi saprātīgām cenām. Mēs piedāvājam produktus no atzītām zīmoliem, tai skaitā no nozares līdera Nelson Garden. Pirkums ir tik viegls - vienkārši izvēlieties savu iecienītāko modeli, pievienojiet grozam, pabeidziet pirkumu, un mēs izturēsimies pret pārējo. Mēs gaidām jūsu veikalā apmeklējumu cik ātri vien iespējams!

3.63
14.98
14.98
24.98