• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Kindad

Pole tähtis, kas otsite aia-, kaitse- või raskeveokindaid, on meil turul kõige laiem valik erakordselt konkurentsivõimeliste hindadega. Ärge kõhelge, vali suurepärane kvaliteet ja kõrgeim töömugavus. Enam pole verevalumeid, jaotustükke, valulikke konnasilmi ega külmunud ega niisutatud sõrmi. Lisateave meie sortimendi kohta ja vali ideaalsed kindad!

Kui otsite kodus, garaažis või aias odavaid kindaid väiksemate ülesannete jaoks, tellige aianduseks ja muudeks majapidamistöödeks Latexiga kaetud kindad, mille siseküljel on spetsiaalne libisemiskindel kiht. Kas soovite kaitsta puid umbrohutõrje, kaevamise ja pügamise ajal? Kaitsekindad - PVC haardepunktidega või Comfort aiakindad tagavad õige ja stabiilse haarde. Touch latekskattega kindad - õhukesed, venivad ja mugavad - pakuvad täiendavat kaitset niiskuse eest. Kui teid huvitab paksemast, vastupidavast ja hingavast materjalist mudel, tellige maa-aiakindad või Kurrebo aiakindad, mida soovitatakse muu hulgas kasutada ärritavate kemikaalidega kokkupuutel. Spandexist ja polüuretaanist valmistatud kerged, veekindlad tilgakindad sobivad ideaalselt kevadiseks ja sügiseseks koristamiseks ning kartuli tõstmiseks. Tellige talveks kindlasti paar paksu, sooja ja mugavat Foresteri aiakindaid või Thinsulate kihiga Celsiuse aiakindaid (mida kasutatakse muu hulgas esmaklassiliste matka- ja spordirõivaste tootmisel). Oleme maininud vaid murdosa meie pakkumisest, vaadake lihtsalt allolevat loetelu - leiate tootefotosid ja kõigi meie poes saadaval olevate mudelite kirjeldusi. Pakume laias valikus stiile ja värve!

Ostke esmaklassilistest materjalidest esmaklassilisi, veekindlaid, sooja ja usaldusväärseid aia- ja kaitsekindaid erakordselt mõistlike hindadega. Pakume tuntud ettevõtete tooteid, näiteks juhtiv aedrõivaste tarnija Nelson Garden. See on nii lihtne, et peate mõtlemise lõpetama: lisage oma valitud mudel ostukorvi, kinnitage ost ja lubage meil muu üle hoolitseda. Kutsume teid üles külastama meie poodi esimesel võimalusel!

3.63