• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Kindad

Olene olgu te otsimas aia-, kaitse- või rasketöökindaid, pakume turu laiemat valikut erakordselt konkurentsivõimeliste hindadega. Ärge kõhelge; valige tipptasemel kvaliteet ja enneolematu töömugavus. Jätke hüvasti sinikate, lõikude, valulike tüükate ja külmade või märgade sõrmede piinamisega. Sukelduge sügavale meie valikusse ja valige täiuslikud kindad!

Kui vajate taskukohaseid kindaid kergeks kodutööks, garaažis või aias, kaaluge meie lateksi kattega kindaid, mis on mõeldud aianduseks ja muudeks majapidamistöödeks ning millel on sees eriline libisemisvastane kiht. Kas soovite oma käsi kaitsta umbrohu rohimise, kaevamise või puude pügamise ajal? Meie kaitsekindad PVC haaknõeltega või Comfort aiatöökindad tagavad kindla ja stabiilse haardumise. Niiskuse eest kaitset soovivatele inimestele on meie õhukesed, venivad ja mugavad Touch lateksi kattega kindad vastus. Kui eelistate aga kindaid, mis on valmistatud paksemast, vastupidavast, kuid siiski hingavast materjalist, soovitame tellida Country aiakindad või Kurrebo aiakindad, mis sobivad muu hulgas ärritavate kemikaalidega kokkupuutel töötamiseks. Kerged, veekindlad Drip kindad, mis on valmistatud spandexist ja polüuretaanist, on ideaalsed kevade ja sügise koristustöödeks, nagu näiteks koristamine ja kartuli tõstmine. Talveks veenduge, et teil oleks paar paksu, sooja ja mugavat Forester aiakindaid või Celsius aiakindaid, mis on vooderdatud Thinsulate'iga (materjal, mida sageli leidub tipptasemel matka- ja spordivarustuses). Oleme alles kriipinud oma ulatusliku kollektsiooni pinda. Vaadake allpool toodete fotosid ja üksikasjalikke kirjeldusi kõikidele meie poes olevatele mudelitele. Oleme uhked erinevate stiilide ja värvide üle!

Investeerige kvaliteetsetesse, veekindlatesse, soojadesse ja usaldusväärsetesse aiandus- ja kaitsekindadesse, mis on valmistatud esmaklassilistest materjalidest, kõigile uskumatult õiglase hinnaga. Meil on laos tooteid hinnatud brändidelt, sealhulgas tööstusjuht Nelson Garden. Ostmine on käkitegu - lihtsalt valige oma eelistatud mudel, lisage ostukorvi, viige ost lõpule ja me tegeleme ülejäänuga. Ootame teie poekülastust võimalikult kiiresti!