• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Asinātāji un vārpstiņas

Asinātāji un asmeņi ļaus jums pienācīgi rūpēties par dārzkopības instrumentiem. Glabātājiem, atzariem, nažiem, šķērēm, zāģiem un asīm ir nepieciešama regulāra asināšana. Zemāk piedāvātie aksesuāri ātri atdzīvinās asmeņus. Ļaujiet mums parādīt, kā jūs varat uzlabot sava griešanas un sadalīšanas aprīkojuma stāvokli!

Ja vēlaties iegādāties tikai vienu daudzfunkcionālu produktu, pasūtiet universālo asinātāju visu veidu asmeņiem. Tas ir ārkārtīgi ērts lietošanā, jo tas ir aprīkots ar rokturi ar pirkstu aizsargu un sūkļa padziļinājumu ar pretkorozijas smērvielu. Fiskars XSHARP cirvju un nažu asināmais ir vēl viens produkts, kas jums uzticami kalpos gadiem ilgi. Šis funkcionālais rīks, kas aprīkots ar slīpmašīnām, ļaus jums asināt instrumentus tā, kā tie sagriezīs un sasmalcinās tāpat kā nesen iegādātie. Pārbaudiet tos! Mūsu dārza veikalā jūs atradīsit arī Fiskars 20 cm garu tērauda asinātāju - labāko, izturīgāko un pieejamu virtuves nažu variantu. Apskatiet citus produktus, kas jums ir pieejami veikalā: mūsu asinātāji un nažu asis palīdzēs jums vienreiz un uz visiem laikiem atbrīvoties no satraucošajām problēmām ar neasiem nažiem, šķērēm un atzariem.

Tiešsaistes dārza sēklu tirgus piedāvā visplašāko augstas kvalitātes piederumu un dārza instrumentu klāstu no vietējiem un ārvalstu ražotājiem. Iepērcieties tiešsaistē, ietaupiet laiku, pateicoties piegādei mājās, un izmantojiet pievilcīgos īpašos piedāvājumus un atlaides. Tiksimies Dārza sēklu tirgū!