• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Asinātāji un vārpstiņas

Asināmie un slīpēšanas akmeņi ļauj jums efektīvi uzturēt jūsu dārza instrumentus. Instrumenti, piemēram, zaru šķēres, apgriezēji, naži, šķēres, zāģi un cirvji, regulāri prasa asināšanu, lai darbotos vislabāk. Šeit piedāvātie aksesuāri ātri atjaunos apnīkušās asmens līdz perfektam stāvoklim. Uzziniet, kā jūs varat uzlabot jūsu griešanas un šķelšanas aprīkojuma veiktspēju!

Dažādu veidu asmeņiem piemērota Vispārējā Mērķa Asināmā iekārta ir universāls risinājums "viss vienā". Tā ir veidota lietotāja ērtībām, ar rokturi, kas aizsargā pirkstus, un atvilktni sūklītim ar pretkorozijas smērvielu. Fiskars XSHARP cirvja un nazīšu asināmais ir vēl viens uzticams produkts, kas sola ilgstošu kalpošanu. Šis praktiskais rīks, aprīkots ar slīpēšanas akmeņiem, nodrošinās, ka jūsu instrumenti griezīs un šķels kā jauni. Iepazīstieties ar mūsu piedāvājumu! Jūs atradīsiet arī 20 cm Essential Steel Asināmo no Fiskars, ideālu, noturīgu un izdevīgu izvēli virtuves nažiem. Apskatiet mūsu papildu piedāvājumus: mūsu asināmie un slīpēšanas akmeņi uz visiem laikiem atrisinās problēmas ar apnīkušiem nažiem, šķērēm un apgriezējiem.

Tiešsaistes dārza sēklu tirgus "Garden Seeds Market" piedāvā plašāko augstas kvalitātes dārza instrumentu un aksesuāru izvēli no vietējiem un starptautiskiem zīmoliem. Iepērcieties tiešsaistē pie mums, izbaudiet ērtu piegādi mājās un izmantojiet pievilcīgus īpašos piedāvājumus un atlaides. Gaidām jūs "Garden Seeds Market"!