• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Teritajad ja rattad

Teravdajad ja haruharjad võimaldavad teil aiatööriistade eest korralikult hoolt kanda. Lõikurid, oksad, noad, käärid, saed ja teljed vajavad regulaarset teritamist. Allpool esitatud lisatarvikud annavad tömbid terad kiiresti ellu. Näitame teile, kuidas saate oma lõike- ja tükeldamisvahendite seisukorda parandada!

Kui soovite omada ainult ühte mitmeotstarbelist toodet, tellige üldotstarbeline teritaja igasuguste terade jaoks. See on kasutamisel erakordselt mugav, kuna see on varustatud sõrmekaitsega käepidemega ja korrosioonivastase määrdeainega käsna süvendiga. Fiskarsi XSHARP kirve- ja nugateritaja on veel üks toode, mis teenib teid aastaid usaldusväärselt. See lihvkividega varustatud funktsionaalne tööriist võimaldab teil oma tööriistu teritada nii, et need lõikaksid ja tükeldaksid nagu äsja ostetud. Vaadake neid! Meie aiapoest leiate ka Fiskarsi 20 cm pikkuse Essentsterasest teritaja, mis on parim, vastupidavam ja taskukohasem variant kööginõude jaoks. Vaadake teisi tooteid, mida meil teie jaoks on olemas: meie teritajad ja nahkhiired aitavad teil igavesti ja lõpuni lahti saada pettumust valmistavate nugade, kääride ja pügajate muret tekitavatest probleemidest.

Internetis pakutav aiaseemnete turg pakub laiemat valikut kodumaiste ja välismaiste tootjate kvaliteetseid tarvikuid ja aiatööriistu. Ostke veebis, säästke aega tänu koju toimetamisele ja kasutage ära atraktiivseid eripakkumisi ja allahindlusi. Kohtume aiaseemnete turul!