• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Galandikliai ir ratukai

Galąstuvai ir peiliai leis tinkamai pasirūpinti savo sodo įrankiais. Pjaustytuvus, kirtiklius, peilius, žirkles, pjūklus ir ašis reikia reguliariai galandti. Žemiau pateikti priedai greitai suteiks pūtimo ašmenis. Leiskite mums parodyti, kaip galite pagerinti pjovimo ir skaldymo įrankių būklę!

Jei norite turėti tik vieną universalų gaminį, užsisakykite visų rūšių peilių bendrosios paskirties galandiklį. Tai ypač patogu naudoti, nes jame yra rankena su pirštų apsauga ir kempinės, turinčios antikorozinį tepalą, įduba. „Fiskars“ XSHARP kirvio ir peilių galąstuvas yra dar vienas produktas, patikimai tarnaujantis jums metų metus. Šis funkcinis įrankis, kuriame sumontuoti grindiniai akmenys, leis jums pagaląsti savo įrankius taip, kaip jie pjaustys ir pjaustys kaip naujai nupirkti. Patikrink juos! Mūsų sodo parduotuvėje taip pat rasite „Fiskars“ 20 cm ilgio eterinį galąstuvą - geriausią, patvariausią ir prieinamiausią variantą virtuviniams peiliams. Pažvelkite į kitus produktus, kuriuos turime jums parduotuvėje: mūsų galąstuvai ir ašmenys padės kartą ir per amžius atsikratyti varginančių problemų, susijusių su pūtimo peiliais, žirklėmis ir skutikliais.

Internetinėje sodo sėklų rinkoje galima rasti platų vietinių ir užsienio gamintojų aukštos kokybės aksesuarų ir sodo įrankių pasirinkimą. Apsipirkite internetu, sutaupykite laiko pristatymo į namus dėka ir pasinaudokite patraukliais specialiais pasiūlymais bei nuolaidomis. Susitiksime sodo sėklų turguje!