• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Galandikliai ir ratukai

Galąstuvai ir šlifavimo akmenys leidžia jums efektyviai prižiūrėti jūsų sodininkystės įrankius. Tokios priemonės kaip šakų žirklės, genėtuvai, peiliai, žirklės, pjūklai ir kirviai reguliariai reikalauja aštrinimo, kad veiktų geriausiai. Čia pateikti priedai greitai atkurs nuobodus ašmenis į aukščiausią būklę. Sužinokite, kaip galite pagerinti savo pjovimo ir skaldymo įrangos našumą!

Dėl universalaus viskas viename sprendimo apsvarstykite Bendrosios Paskirties Galąstuvą, tinkamą įvairių tipų ašmenims. Jis suprojektuotas vartotojo patogumui, su rankena, turinčia pirštų apsaugą, ir anga šveitikliui su antikorozine tepalu. Fiskars XSHARP kirvio ir peilio galąstuvas yra dar vienas patikimas produktas, žadantis ilgalaikę tarnybą. Šis praktiškas įrankis, aprūpintas šlifavimo akmenimis, užtikrina, kad jūsų įrankiai pjaustys ir skaldys kaip nauji. Atraskite mūsų asortimentą! Rasite ir 20 cm Essential Steel Galąstuvą iš Fiskars, idealų, patvarų ir ekonomiškai naudingą pasirinkimą virtuvės peiliams. Patikrinkite mūsų papildomus pasiūlymus: mūsų galąstuvai ir šlifavimo akmenys visam laikui išspręs nuobodžių peilių, žirklių ir genėtuvų problemą.

Internetinėje "Garden Seeds Market" parduotuvėje rasite platų aukštos kokybės sodininkystės įrankių ir priedų pasirinkimą iš vietinių ir tarptautinių gamintojų. Apsipirkite internetu su mumis, mėgaukitės patogiu pristatymu į namus ir pasinaudokite patraukliais specialiais pasiūlymais bei nuolaidomis. Laukiame jūsų "Garden Seeds Market"!