• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Pelargoonide ja muude rõdutaimede vermikompost - BIOPON - 1 liiter -

5.65
020278
Laos
+

Geraniumide ja rõdutaimede vermikompost varustab mitmesuguseid aineid, mis parandavad mulla kvaliteeti. Vermikomposti kasutamine rikastab mulda toitainetega ja muudab selle taimede vajadustele paremini sobivaks. See toode põhineb punaste usside (sõnnikuussid) väljaheitel - tõestatud efektiivse toimega ainel. Punased ussid varustavad mulda kasulike mikroorganismidega, kui nad seedivad toitu. Need mikroorganismid eraldavad toitaineid, mida taimed vajavad nõuetekohaseks ja rikkalikuks kasvuks. Vermikompost parandab mulla viljakust. Mikrofloora ja huumuse kõrge kontsentratsioon võimaldab teil nautida oma läheduses kauneid ja tervislikke lilli.

Vermikomposti regulaarne kasutamine toob nähtavaid ja käegakatsutavaid tulemusi. Teie kurerehad ja rõdutaimed kasvavad rikkalikult ja õitsevad pikka aega. Lillede värvid muutuvad küllastatumaks ja erksamaks.

Geraaniumi ja rõdutaimede vermikompost on toode, mida peaks omama iga aednik, kes kasutab looduslikke väetisi.

Toote pealekandmine on lihtne. Enne kasutamist peate pudelit ainult korralikult raputama ja 60-120 ml toodet vees lahustama. Kasutage seda igal kastmisel märtsist septembrini.

Siin toodud hind kehtib ühe 1-liitrise pudeli kohta. Üksikasjalikud kasutusjuhised ja parim kuupäev on trükitud toote etiketile.