• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Puhastusvahendid

Meie veebipoes saadaval olevad puhastusvahendid on tippklassi, esmaklassilised tooted. Leiate antibakteriaalsed geelid ja võimsad puhastusvahendid, mis on mõeldud jonnakate, püsivate plekkide vastu võitlemiseks. Meil on samuti silmapaistvad lehe läike tooted, lõhna kõrvaldavad lahused ning puhastusvahendid pindadele, mis on eriti plekkide suhtes tundlikud. Avastage, mida me oleme teile ette valmistanud!

Soovitame tungivalt 50ml Arox antibakteriaalset kätegeeli. See mitte ainult ei desinfitseeri, vaid on ka teie nahale õrn. See on ideaalne kaitse väikeste vigastuste ja lõikude eest, mis võivad teie aiandustööde ajal tekkida. Meie professionaalsete puhastusvahendite hulgas kaaluge ultraefektiivset Bros-Morus süsinikmusta eemaldusvahendit kaminale ja ahjule 50g pakendis või Grobexi hauakivi puhastus- ja säilitusvahendit, mis on ideaalne marmori, teratso ja sarnaste materjalide puhastamiseks. Vajate tõhusat prügikasti ja prügikoti desinfitseerimisvahendit? Vaadake prügikasti Bros puhastusvahendit, millel on pihusti. Garden Seeds Market pakub ka kulutõhusaid taimede puhastusvahendeid, nagu populaarne 600ml Substral lehe läige, mis takistab tolmu kogunemist. Ärge unustage uurida ka meie muid pakkumisi!

Lubage meil aidata teil hoida oma kodus korralikku ja organiseeritud keskkonda. Hankige puhastusvahendeid tuntud kaubamärkidelt, sealhulgas Bros, Substral ja Zielony Dom, konkurentsivõimelise hinnaga meie veebipoest. Võitlus mustuse, plekkide ja lõhnade vastu pole kunagi olnud lihtsam. Investeerige meie spetsialiseeritud toodetesse ja nautige laitmatut keskkonda ilma panga lõhkumata!

5.35