• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Toote filtrid

Hind
Värv
Läbimõõt
Kõrgus
Laius
Maht
Pikkus

Potid ja korpused

Miski ei kaunista kodu, rõdu, terrassi ega sisehoovi nii hästi kui peened ja elegantsed lillepotid ning lillepotikatted. Et aidata teil igat ruumi tõeliselt ainulaadsel viisil kujundada, esitleme uhkusega laia valikut lillepotte ja potikatteid juhtivatelt tootjatelt nagu Prosperplast ja Lamela. Sukelduge stiilsete klassikaliste ja kaasaegsete disainide ning võluvate värvide maailma – olgu need siis ergutavad, tagasihoidlikud, rõõmsad või elegantsed värvid –, mis sobivad igasuguse sisekujundusega.

Külastage meie 'Ruutu', 'Ringi', 'Pika' ja 'Kõrge' lillepottide osi, et leida lilli ja lillepotte oma aknalauale, terrassile ja rõdule. Leiate erineva suuruse ja värviga taimekonteinereid, paljud neist dekoratiivsete rotangi või nikerdatud mustritega. Kutsume teid ka uurima läbipaistvaid orhideepotikatteid erinevates põnevates vormides ja rõõmsates värvides ning Ikebana konteinereid lillekompositsioonidega, millel on Ida-mõju!

Oleme võrdselt uhked meie rikkaliku riputatavate korvide, piirdele paigaldatavate lillepottide, ja dekoratiivsete riputustarvikute valiku üle. Proovige dekoratiivseid retrostiilis metallkorve kookoskiuga vooderdatud. Nendes kasvanud taimed arendavad täielikult oma dekoratiivset potentsiaali. Kui soovite, et teie ruum eristuks ümbritsevatest disainilahendustest, looge vertikaalne aed lillekottide abil. Arvame, et võite leida ka meie ürdipotte ja lillepotte, mis on saadaval kaasaegsetes disainides ja erksate värvide täiskogus, huvitavad.

Sirvige meie lillepotte ja potikatteid, mis on saadaval meie veebipoes laias valikus, ja tehke mugavalt ostud oma kodust. Tagame mitte ainult suurepärased visuaalsed efektid, vaid ka meie konteinerite suurepärase kvaliteedi. Vaadake pilte ja muutke oma kodu kujundust meie suurepäraste lillepottide ja potikatetega!