• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Kiviktaime seemned

Kiviktaimed on suurepärane lisand kuivadele ja päikesepaistelistele kohtadele. Kiviktaimeaia rajamine võib tunduda väljakutsuva ülesandena, kuid meie juhendamisel saate suurepäraseid tulemusi - vaadake vaid, mida oleme teie jaoks ette valmistanud! Selles jaotises leiate kiviktaimede seemned. Oleme valinud välja lihtsasti kasvatatavad, vähe hooldust vajavad ja vastupidavad liigid. Kutsume teid meie pakkumisi uurima!

Mis on teie visioon kiviktaimest? Kui soovite, et see meenutaks kõrbe tükki, külvake kindlasti taimeõisikute, kivikapsaste ja sedumite seemneid. Need sobivad suurepäraselt kokku lihtsasti hooldatavate muruplatsidega, nagu sinine karjamaahein, samuti madalakasvuliste, rikkalikult õitsevate taimedega, millel on väikesed õied, tuntud mägiste ja liivaste piirkondade kohta, näiteks ogalik sirel, mere sirel ja valge alpi hanemalts. Meie poes leiate ka laia valiku alpi unustuste seemneid kõige ilusamates värvivariatsioonides ning ka alpi kargetärni, mägihambulise ja Karpaatide kellukese seemneid - nende taimedega saate luua võluva alpi aia. Teie kiviktaimede hulgast ei tohiks puududa kaunimad kevadlilled: tellige valged, lillad ja punased lumikellukeste seemned, sügislilli, nurmenukke või hambulisi lumikellukese seemneid. Kui teile meeldivad dekoratiivsete lehtedega liigid, ostke hosta seemneid või hõbedast salvei ja villakbetooni seemneid. Teil on vaja ka mõningaid tugevaid pinnakattekultuure - valige näiteks heldelt õitsev roosa kiviristik, mis sobib suurepäraselt kokku valge, roosa ja punase samblane kellukese, lillakaspunase laanesõnajala, sinise mürdi või mitmevärvilise kivikapsaga. Soovitame ka roosa leekmuru, tumedalehelist kurerehna ja orhidee lumikellukese seemneid, mis sobivad suurepäraselt taustaks kogu kompositsioonile. Nagu näete, on meie kiviktaime seemnete kategoorias valik lai. Milliseid kiviktaime seemneid teie unistuste kiviktaimedes külvate?

Ostlemine meie veebipoes on kiire ja lihtne: klõpsake lihtsalt valitud taime pildil, vaadake selle fotosid ja lugege kirjeldust, et saada selle kohta kõike teada. Seejärel lisage toode ostukorvi, kinnitage ost ja oletegi valmis! Saate meie käest osta kõrgeima kvaliteediga kiviktaime seemneid igale eelarvele. Laseme teil luua oma unistuste kiviktaimede aia!

0.78 1.30
Kampaania lõpeb
0.78 1.30
Kampaania lõpeb
0.88 1.47
Kampaania lõpeb
0.88 1.47
Kampaania lõpeb
0.98 1.63
Kampaania lõpeb
0.98 1.63
Kampaania lõpeb
0.98 1.63
Kampaania lõpeb
-40%
1.28 2.13
Kampaania lõpeb
1.48 2.47
Kampaania lõpeb
-40%
1.48 2.47
Kampaania lõpeb
1.89 3.15
Kampaania lõpeb
2.24 3.73
Kampaania lõpeb