• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Siniliilia sibulad, Scilla

Tere tulemast kategooriasse "Siniliilia sibulad, Scilla"! Selles erakordses alamkategoorias avastate erakordsete sibultaimede valikut. "Siniliilia sibulad, Scilla" kategooria hõlmab paljusid liike ja sorte, millest igaüks peidab endas väikeste, kuid eredate õite ilu. Sirvige meie pakkumisi ja valige need, mis teie meeli kõige enam köidavad - pärast nende võlu kogemist soovite kindlasti rohkem!

"Siniliilia sibulad, Scilla" kategooria armastatumate liikide hulgas on Siberi ja Scilla bifolia. Kuigi kolmelehelised ja Vahemere sortid on vähem levinud, on need samuti võluvad. Need võluvad väikesed lilled on kujundatud pisikeste tähtede või õrnade kellukestena, tulles valges, sinises, lillas ja roosas varjundis. Kevadel loovad siniliiliad värvikirevaid vaipu veel lehtedeta puude all, pakkudes silmailuks vaatemängu. Neid saab istutada kiviktaimlatesse ja konteineritesse ning need on ideaalne lisand teie kevadaeda, õites varakevadel, märtsis-aprillis. Kui neid istutada õiearranžeeringute äärtesse ja suurematesse kobaratesse, lummanevad need oma uskumatu võluga. Need sobivad suurepäraselt kokku lumikellukeste, mets-võõrasemadega või krokustega. Sõltuvalt liigist võivad need kaunistaimed kasvada 15–50 cm kõrguseks.

Kui kaalute nende aarde lisamist oma aeda, on ideaalne istutusaeg hilissuvi või varasügis. Istutage väikesed sibulad lihtsalt 5–7 cm sügavusele maa sisse ja näete, kuidas need ilusasti kasvavad päikesepaistelistes ja poolvarjulistest kohtades, praktiliselt igas aiamullas. Need külmakindlad iludused levivad kiiresti ja on hoolduses tagasihoidlikud, pakkudes rõõmu igale aednikule. Kui olete need oma aeda istutanud, saate aru, kui tore on vaadata väljakut, mis on kaunistatud nende võluvate lilledega.

Meie veebipoe pakkumises müüme neid esmaklassilisi lillepirne. Valige enda jaoks kõige huvitavamad, istutage need maha ja nautige oma aia ilu muutumist.

Pakume kiiret ja probleemideta kohaletoimetamist ning soodsaid hindu. Olete teretulnud!