• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Puude katted ja võrgud

Puu kaitse ja võrgud pakuvad tõhusat viisi oma taimede kaitsmiseks kasside, jänesete, küülikute ja teiste loomade kahjuliku käitumise eest, kes on tuntud koorimise eest puudelt. Need kaitsevahendid on erinevates suurustes saadaval meie poes. Nii et miks oodata? Hankige puude kaitse ja võrgud taskukohase hinnaga ja öelge hüvasti potentsiaalsele kahjule!

Kevadel ja sügisel, kui istutate puid oma aeda, on lihtne arvata, et maa tasandamine ja taime kastmine lõpetavad teie töö. Lemmikloomad nagu koerad, kassid ja küülikud ning ka metsloomad võivad aga olla noortele puudele oluline oht. Mõned võivad kasutada koorimist oma küünte teritamiseks, samal ajal kui teised näevad seda maitsva suupistena. Kuid iga koorimise kaotus suurendab puu haavatavust tõsiste haiguste, sealhulgas kardetud bakteriaalse kärntõve suhtes. Selliste riskide vähendamiseks kaaluge meie kaitsekatteid suurustes nagu 55 cm, 80 cm või 100 cm. Vastupidav tume roheline kate kaitseb mitte ainult teie taimi loomade eest, vaid lisab ka esteetilist väärtust. Usume, et ka teie lillepeenrad ja köögiviljaaiad võiksid kasu saada lisakaitsest. Selleks pakume meie piirdevõrku - 15 mm võrgusilma suurusega, suuruses 0,4 x 5 m - taskukohase hinnaga. Vajate midagi suuremat? Vaadake meie 0,8 x 50 m piirdevõrku! Meie laia kaitse- ja võrguvalikuga leiate kindlasti ideaalse lahenduse oma aiale.

Uurige meie valikut ja kaitsege oma aeda soovimatu loomade tähelepanu eest konkurentsivõimelise hinnaga, kõik koos 100% edu garantii. Tervitame teid sooja südamega ostukogemusse, kus kliendirahulolu on meie kõrgeim prioriteet!