• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Magnoolia väetised

Magnooliate väetised on hoolikalt valitud tooted, mis sobivad suurepäraselt ka teiste happelises keskkonnas õitsevate taimedega, näiteks rododendronitega. Nende kaunite puude ja põõsaste tasakaalustatud toitmine on absoluutselt vajalik ja kuulub põhjalike hooldusmeetmete hulka. Meie online aiapood pakub laias valikus väetisi ja taimeväetisi tuntud ja tunnustatud kaubamärkidelt nagu Biopon, Target ja Substral. Need vaieldamatud liidrid mitmekomponendilistes väetistes dekoratiivtaimedele väärt proovimist omaenda aias. Te kogete kindlasti imelisi tulemusi!

Kindlasti kaaluge Biopon Magnoolia väetise kasutamist, mis on meie aiapoest soodsa hinnaga saadaval. See lihtsasti kasutatav graanulväetis sisaldab kõiki põhitoitaineid, mis tagavad tervisliku juurte kasvu ja suure hulga suurte õiepungade tekkimise. Kõik happelises pinnases hästi kasvavad õitsevad taimed armastavad Targeti mikroelementidega rikastatud Magnoolia väetist, mis on lisaks raudaga rikastatud, et kaitsta taimi kloroosi eest. Kaaluge ka sama ettevõtte rododendroni- ja magnooliaväetist. Kui teie taimed on haigustega vaevatud, arenevad kahvatused lehed või lõpetavad õitsemise, ärge kõhelge kasutamast "Magiczna Siła" (Maagiline Jõud) hädaolukorra väetist okaspuudele ja teistele happelistele taimedele. Seda saab kanda otse lehtedele pihustades, mis kiirendab toitainete imendumist taimede poolt võrreldes mullale kantavate lisanditega.

Vaadake kogu valikut tooteid, mille oleme teie jaoks ette valmistanud! Pakume usaldusväärseid ja efektiivseid magnooliaväetisi graanulite ja vees lahustuva pulbri kujul. Need on pikaajalised, üliefektiivsed ja taskukohaste hindadega! Tehke tellimus, valige koduse kohaletoimetamise võimalus, kinnitage ost ja oodake kohaletoimetamist. See on optimaalne viis osta parimaid saadaolevaid aiataimede väetisi ilma kodust lahkumata ja liiga palju maksmata. Olete alati teretulnud meie aiapoodi!