• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Magnoolia väetised

Magnoolia väetised on hoolikalt valitud tooted, mis sobivad suurepäraselt ka teiste happesusega õistaimede, näiteks rododendronite jaoks. Nende kaunite puude ja põõsaste tasakaalustatud täiendamine kuulub hädavajalike esmatasandi abinõude hulka. Meie aiakaupluses saadaval olev sortiment sisaldab väetisi ja taimetoitu tõestatud tuntud kaubamärkidelt, nagu Biopon, Target ja Substral. Neid ilutaimede mitmekomponentsete väetiste vaieldamatuid juhte tasub kindlasti proovida ka oma aias. Kogetavad mõjud rõõmustavad teid!

Kindlasti peaksite kaaluma Biopon Magnolia väetise kasutamist, mis on meie aiapoest soodsa hinnaga saadaval. See hõlpsasti kasutatav granuleeritud väetis sisaldab kõiki põhitoitaineid, mis tagavad terve juurekasvu ja toodavad lugematuid suuri õienuppe. Kõigile õistaimedele, kellele meeldib happeline muld, meeldiks Magneti väetis mikrotoitainetega Target'ist, mis on lisaks rikastatud rauaga, mis kaitseb taimi kloroosi eest, ja sama firma tarnitud Rhododenroni ja Magnolia väetis. Kui teie taimi peaks kimbutama haigused, neil peaksid tekkima kahvatud lehed ja nad ei peaks enam õitsema, ärge kartke ja kasutage okaspuude ja muude happefilitaimede jaoks varuväetist "Magiczna Siła" (maagiline jõud). Seda võidakse rakendada - pihustada otse lehestikule, mis kiirendab taimede toitainete imendumist võrreldes mullas kasutatavate lisanditega.

Heitke pilk kogu meie toodetud tootevalikule! Pakume usaldusväärseid ja tõhusaid magnooliaväetisi graanulites ja vees lahustuva pulbri kujul. Need on pikaajalised, ülitõhusad ja saadaval taskukohaste hindadega! Tehke tellimus, valige kojutoomise võimalus, kinnitage oma ost ja oodake kohaletoimetamist. See on optimaalne viis osta parimaid saadaolevaid aiataimede väetisi kodust lahkumata ja üle maksmata. Olete alati oodatud meie aiapoodi!