• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Priimula seemned

Täiusta oma aeda seemnetega meie Primula ja Kevadine õite kategooriast! Pakume mitmekülgset valikut kevadvõõsa liike, sealhulgas populaarset harilikku ehk inglise kevadvõõsat, samuti oxlipi ja trummikevadvõõsat. Need mitmekülgsed taimed sobivad suurepäraselt lillepeenardesse, kuid õitsevad ka suurepäraselt konteinerites kasvatamisel.

Kui otsite midagi ainulaadset, kaaluge Viali või orhidee kevadvõõsat. See sort pakub lõhnavaid, lillasid, kõrvakujulisi õisikuid, mis kaunistavad teie aeda kogu kevadhooaja vältel. Ideaalne kiviktaimlatele ja lillepeenardele, seda saab kasvatada ka lõikelillena. Trummikevadvõõs on veel üks silmapaistev valik, pakkudes kerakujulisi õisikuid, mis meenutavad dekoratiivset küüslauku. Lilled tulevad erinevates toonides, alates valgest ja helesinisest kuni violetse ja punaseni. Neile, kes on huvitatud konteineraednikust, on harilik kevadvõõs suurepärane valik aknalaudade ja rõdude heledamaks muutmiseks. See teeb ka suurepärase piirilille. Lõpuks ärge jätke tähelepanuta "Gold Lace" oxlipi, mis paistab silma oma püüdva kollase-burgundia õitega.

Alates lillepeenardest kuni konteineraiateni, meie Primula ja Kevadine õite seemnete kategoorias on midagi iga aiahuvilise jaoks. Ärge jääge ilma – haarake täna oma lemmiksorti seemned!