• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Külvialused ja puukoolid

Kas olete oma ostunimekirja lisanud külvikastid ja lasteaia potid? Ärge unustage neid ostukorvi lisada! Meie poes saadaval olevad külvikastid ja lasteaia potid on ilmselt parimad konteinerid seemikute kasvatamiseks. Neid saate kasutada minikasvuhoonetes, soojaalustel ja kodus, kuna need on funktsionaalsed, vastupidavad, kerged ja lihtsasti kasutatavad. Tutvuge meie valikuga, et veenduda, et need on teie aia tarvikutele väärtuslik lisand!

Külvikastid ja lasteaia potid võivad erineda rakkude arvu, sügavuse ja laiuse poolest. Millist tüüpi külvikasti peaksite valima? See sõltub sellest, kui palju seemikuid soovite kasvatada. Tehke matemaatika - 54 rakuga külvikast või lasteaia poti sisu võimaldab teil kasvatada 54 seemikut. Meie poest leiate ka külvikaste 66 või 104 rakuga. Kui kavatsete kasvatada suuremat hulka seemikuid, kaaluge külvikasti tellimist 160 või isegi 252 rakuga. See konteiner pakub piisavalt ruumi seemnetele, ja noored taimed eraldatakse algusest peale. See annab neile piisavalt ruumi tugevate juurte ja varte arendamiseks, erinevalt tihedast külvamisest suurde rõdukasti. Üksikute taimede juured ei sattu sassis, mis hõlbustab nende ümberistutamist ja vähendab kahjustuste riski. Külvikastid ja lasteaia potid pakuvad mugavat, praktilist ja taskukohast lahendust, mis võimaldab teil ruumi säästa ja seda kõige efektiivsemalt kasutada. Meie aiapoes pakutavad külvikastid ja lasteaia potid on valmistatud vastupidavast, paksust kvaliteetsest plastikust. Neid saab hõlpsasti liigutada ja nad on vastupidavad vele, päikesevalgusele ja puhastamisele, mis teeb neist taaskasutatavad. Need teenivad teid aastaid.

Kasvatage seemikuid nagu proff - tellige külvikastid mõistliku hinnaga ja taskukohase kodukohaletoimetamisega. Külva seemned ja naudi tulemusi tugevate ja tervete seemikute kujul. Te õnnestute meiega!

4.88