• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Toote filtrid

Hind

Komplektid ja paketid

Meie Komplektid ja paketid on ideaalsed sibulate ja taimede kogumid, mis aitavad teil kavandada ahvatlevaid lillepeenraid. Kui otsite uusi ideid, ei ole teil aega tellimust nullist kokku panna või vajate suures koguses sibulaid, siis just siit kategooriast leiate, mida otsite.

Selleks, et hõlbustada teil kõige efektsemate kompositsioonide loomiseks sobivate taimede valikut, esitleme allpool meie värvilisi sibulate kogumeid. Punane kompositsioon on kolmest punaseid õisi kandvast taimesordist koosnev komplekt, mis sisaldab lausa 54 sibulat. Tellige see, et täita tühi ala, mille jaoks teil veel ideid pole. Vaadake kindlasti ka meie muid pakkumisi - meil on saadaval näiteks erksa oranž kompositsioon, pastellroosa kompositsioon ja kollaste taimede kompositsioon, mis toob teie aeda veelgi rohkem päikest. Kas olete huvitatud kindlatest sibulate ja taimede sortidest? Oleme valmistanud mitu huvitavat Puulillide komplekti - need uhked, kõrged, rikkalikult õitsevad taimed muudavad teie lillepeenra välimust täielikult. Võib-olla huvitab teid ka Iirisekomplekt, mis sisaldab lillasid noote, Valge ja Sinine Freesia komplekt, Üksikute õitega Amaryllis - viie sordi komplekt või Päevaliilia - kümne sordi komplekt. Need muinasjutuliselt värvilised kompositsioonid on meie poes saadaval erihinnaga. Kui plaanite suuremahulist istutust, kasutage kindlasti meie eripakkumisi XXL pakettide näol. Pakume muu hulgas Napoli küüslauku - suur pakend 200 tk ja Sibulaküüslauku - suur pakend 200 tk. Selline kogus kvaliteetseid sibulaid võimaldab teil kujundada rabava küüslaugupeenra! Pöörake tähelepanu ka Ixia värvikomplektile - suur pakend 150 tk ning Üksik Freesia - värvikomplekt - suur pakend 100 tk. Need on õrnad, erakordselt võluvad taimed, millel on kõrge dekoratiivne väärtus.

Tellige suured sibulate pakendid ja säästke: meilt leiate XXL pakendid soodsa hinnaga. Kutsume teid ostma meie veebipõhisest aianduspoest - kiiresti, soodsalt, kodust lahkumata ja järjekordades seismata. Ärge unustage tasuta kohaletoimetamise võimalust - vaadake, kui palju saate meiega kokku hoida!