• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Turba purgid

Niipea kui saabub külvi- ja seemikute hooaeg, on hea omada käepärast kasulikke turba purke. Kui olete huvitatud aiatöö edust, tutvuge meie pakkumisega ja ostke parimad keskkonnasõbralikud taimepotid mõistlike hindadega. Oleme uhked, et saame pakkuda laias valikus turba purke igas võimalikus suuruses ja kujus. Vaadake neid!

Looduslikest materjalidest valmistatud konteinerid tagavad idanevatele seemnetele ja kiiresti arenevatele seemikutele optimaalse temperatuuri ja niiskuse. Mis veel olulisem, taimi ei pea enne ümberistutamist välja võtma, kuna need on 100% biolagunevad. Kokkuvõttes, kui soovite tervislikke seemikuid tugeva juurestikuga ja hindate keskkonnasõbralikke ning kulutõhusaid lahendusi, vaadake meie ruudukujulisi ja ümaraid turba purke. Leiate nii väiksemad, 5-8 cm laiused külvpotid kui ka suuremad konteinerid, mille läbimõõt on umbes 20 cm. Pakume kümnete või mitmekümnete purkide komplekte taskukohaste hindadega. Peaksite vaatama ka kookoskiudkettad ja laienevad GrowBlock potid. Need tooted on valmistatud pressitud kookoskiust, mis toimib nagu käsn ning imab ja vabastab vett vaheldumisi, jagades seda taimedega.

Pakume praktilisi, funktsionaalseid, kulutõhusaid ja keskkonnasõbralikke lahendusi. Sirvige meie veebipoe pakkumist, et leida teile sobivaid tooteid. Garanteerime kõigi meie turba purkide suurepärase kvaliteedi. Julgustame teid tegema ostu juba täna!