• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Pudelkõrvits seemned

Kui oled eriliste köögiviljade fänn, peaksid kindlasti tutvuma meie kategooriaga Pudelkõrvits seemned. Seda taime kasvatatakse mitte ainult selle dekoratiivse väärtuse tõttu, vaid ka noore vilja jaoks, mida saab lisada erinevatesse roogadesse. Need on täis vitamiine, aminohappeid, mineraale ja koliini, mis kõik mõjutavad soodsalt teie keha toimimist.

"Snake" sorti tasub eriti kaaluda, kuna see kaunistab teie aeda erakordselt pika viljaga, mis keerleb nagu madu. Proovige "Birdhouse" sorti, mida saab hõlpsasti muuta linnumajaks. Üllatav, eks? Need, kes pole kindlad oma valikus, peaksid kaaluma erinevate Pudelkõrvits seemned sortide seemnete valikut. Koos loovad nad kõrge ja elava aia väljapaneku.

Kui viljad on küpsed, õõnestatud ja kuivatatud, saab neid kasutada mitmel viisil – alates linnumajadest ja laternatest kuni muusikariistade ja muude dekoratiivsete loomadeni. Kõik, mida vajate, on natuke loovust ja aega. Sukelduge meie Pudelkõrvits seemned kategooriasse ja laske oma aia kujutlusvõimel lennata!