• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Pesukorvid

Pesukorvid on täiuslik lahendus korrashoiu tagamiseks teie vannitoas ja pesuruumis. Meie kollektsioonis on kompaktsed korvid, mis on mõeldud väiksematele ruumidele ja ei võta palju ruumi, samuti XXL-suuruses variandid, mis on ideaalsed suurematele leibkondadele. Uurige meie kergeid, praktilisi ja stiilseid konteinereid, et leida see, mis kõige paremini täiendab teie vannitoa kujundust.

Kui otsite suurt korvi kaanega, võib meie hallpruun 45-liitrine pesukorv olla just see, mida vajate. Selle disain sisaldab ventilatsiooniauke, mis soodustavad õhuringlust ja hoiavad ära hallituse teket. Lisaks funktsionaalsusele on see ka moodne, olles atraktiivseks lisandiks teie interjöörile. Kui vajate veelgi rohkem hoiuruumi, kaaluge meie mahukat hallpruuni 60-liitrist Per pesukorvi. Meie valikus on ka mudeleid nagu roheline või hall 65 x 44 cm Jost pesukorv, mille võrkstruktuur aitab kauem hoida pesu värskust pesupesemiste vahel. Ärge unustage vaadata ka meie 12-liitrist Lotta hoiukasti, mis on spetsiaalselt disainitud mugavate käepidemetega, et teha raskete, märgade pesude kandmine palju lihtsamaks.

Kutsume teid tutvuma meie pesukorvide valikuga. Leiate need konkurentsivõimeliste hindadega ja need on saadaval mugavaks uksest ukseni kohaletoimetamiseks meie veebipõhises aia kaupluses. Ärge viivitage – parandage oma igapäevast rutiini suurema mugavuse ja tõhususega.