• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Parkjuur seemned

Selles kategoorias leiate erinevaid mere-lavendli (Parkjuur seemned) liike, nagu lainjas lehtedega mere-lavendel, rott-saba mere-lavendel, Perezi mere-lavendel ja saksa ehk ka tartaarse mere-lavendel. Need taimed ehtivad nii teie aeda kui ka koduinterjööri, olles sobilikud nii kuivatatud kui ka värskete lilleseadete jaoks.

Meie poes on saadaval lainjas lehtedega mere-lavendli erinevad värvivariandid – valge, kollane, karmiinpunane, lilla, roosa-oranž ja sinine. Kui te ei suuda valida üht värvi, proovige meie mitmevärvilist segu. Teile võib samuti huvi pakkuda rott-saba mere-lavendel. See taim kasvab keskmise kõrgusega ja õitseb karmiinpunaste lilledega kogu suve vältel. See sobib nii lillepeenardele kui ka lõikelillede kasvatamiseks. Saksamaa või tartaarne mere-lavendel on mõeldud kasvatamiseks kiviktaimlas ja kuivatatud lilleseadete jaoks, samas kui Perezi mere-lavendel sobib nii värskete kui ka kuivatatud lilleseadete jaoks.

Rikastage oma aeda ja koduinterjööri imeliste liikidega, mis on saadaval meie Parkjuur seemned kategoorias. Ostke kohe ja tooge oma ellu püsiv ilu!