• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Mini kasvuhooned

Kas sa oled aiandushuviline, kuid leiad, et enda taimede kasvatamine tundub liiga keeruline? Või ehk sul on kogemusi tomati- või kurketaimedega, kuid soovid kasvatada nõudlikumaid taimi seemnetest? Mõlemal juhul leiate kõik, mida vajate, selles kategoorias. Vaadake meie valikut mini-kasvuhoonetest!

Mini-kasvuhoone on konteiner, mis on kavandatud tagama optimaalsed tingimused õrnade noorte taimede ja taimede idanemiseks ja arenguks. Tüüpiline mini-kasvuhoone koosneb sügavast tugevast plastmassalusest ja läbipaistvast plastikkatetest. Selline konteiner mahutab umbes tosinat potti või turbatabletti. Katt tagab soojuse ja kaitseb mulda liigse niiskuse kadumise eest, mis on sageli taimede kasvatamise ebaõnnestumise peamine põhjus. Terve süsteem on kerge transportida ja seda saab paigutada näiteks aknalaual, kus taimed saavad õige koguse päikesevalgust ilma tuuletõmbust kartmata. Meie veebipood pakub mini-kasvuhooneid erinevates suurustes. Meie soovitatud toodete hulgas on must 47 x 15 cm mini-kasvuhoone koos 18 potiga, mis on saadaval rohelises, roosas, lillas ja sinises värvitoonis. Vajate rohkem ruumi? Kaaluge mini-kasvuhoonet 30 või 48 potiga. Pakume ka suurt, ventileeritavat mini-kasvuhoonet kogenud kasvatajatele, mis tagab suurepärase õhuringluse ja kõrvaldab vajaduse täiendava tuulutamise järele. Kui soovite, et teie istutuskonteiner oleks ka dekoratiivne element, vaadake koduaeda puidust aktsendiga ja kaanega - Respana Planter 77 cm mini-kasvuhoone võimaldab teil luua kodus miniatuurse rohelise oaasi. Tutvuge meie teiste eripakkumistega; leiate kindlasti midagi, mis rahuldab teie vajadusi!

Julgustame teid kasutama meie mini-kasvuhoonete erihindu. Kasutage ära hooajalisi pakkumisi ja nautige tasuta kohaletoimetamist, laiendades oma aiandushobi piiranguteta. Kutsume teid soojalt külastama meie poodi!